Αξιολόγηση Θέματος:
  • 11 Ψήφοι - 2.82 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Capture the moment!
#1
ή, στα ελληνικα, απαθανατίστε τη στιγμη!

Φωτογραφιες λεωφορειων στα.. "πεταχτα" που βγηκαν για καποιο.. λογο!

Για του λογου το αληθές:

   
ROFL
Δυστυχως, οταν πηγα να το τραβηξω κι απ την αλλη, εκλεισε τις πορτες και ισιωσε Dodgy

Απάντηση
#2
Μην γινεσαι κακος! Κοιτα τι ομορφο που ειναι το εργαλειο με αλλαγμενο πατωμα!!! xD Και τι ωραια που εχει φουσκωσει μονομπατα
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#3
Να και μία στο πόδι, και λιγο artistic, επειδή δεν είχε προλάβει η μηχανή να ανοίξει και το εχανα... Όμως αυτή η μούρη είναι έρωτας (!!!)... White angel των αστικών... Την έβαψε πρόσφατα και το ίδιο έκανε και με το πίσω μέρος... Ακόμα το κυνηγάω να το βγάλω όλοκληρο.

   
Απάντηση
#4
χαχαχα πως βγηκε ετσι Photo Tongue

O405 με μικρη προμετωπιδα ή.. κατι πιο εξωτικο? Ο407 ας πουμε? :p
Απάντηση
#5
O405N με μικρη προμετωπίδα αλλά πρέπει να ήταν Schnellbus (αν το γραφω καλά) γιατί έχει τα παχιά καθίσματα των υμιαστικών
Απάντηση
#6
[Εικόνα: 5855734629_8449ff6529.jpg]
Απάντηση
#7
Το παραπάνω είναι μία καλλιτεχνική άποψη του φωτογράφου! Ένα Travego να καθρεφτίζεται στην τηλεόραση ενός άλλου Travego
Απάντηση
#8
Travego μέσα στο travego...Smile
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#9
πολυ ιδιαιτερη φωτο Paul μπραβο σου
Απάντηση
#10
ΕΣΥ που έβγαλες σήμερα το κίτρινο Volvo Ayats B7L ΗΚΥ-8575 στην κάθοδο της Συγγρού, γύρω στις 1745, θέλω την φωτογραφία! ??
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)