Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
Στο αμαξοστάσιο της ΕΑΛΠ είναι 3 σιταρονταλικες. Οπότε μας χαιρετούν τα 94, 96 & 98...
Απάντηση
Κάτι πήρε το αυτί μου ότι ήρθε η αντικατάσταση του Νο90 το οποίο ειναι δυνατό εργαλείο..Επίσης έχει έρθει ένα διπορτο ΜΑΝ όπως το Νο18..
Απάντηση
(21-11-2018, 11:45 PM)patrinos Έγραψε: Κάτι πήρε το αυτί μου ότι ήρθε η αντικατάσταση του Νο90 το οποίο ειναι δυνατό εργαλείο..Επίσης έχει έρθει ένα διπορτο ΜΑΝ όπως το Νο18..

Δώσε περισσότερες πληροφορίες στο λαό...
Απάντηση
Είναι σίγουρο ότι θα είναι citaro και εκτιμώ ότι θα είναι με τη νέα μούρη του - facelift..Τώρα για το τι μοντέλο είναι δεν ξέρω..
Απάντηση
(22-11-2018, 09:53 AM)patrinos Έγραψε: Είναι σίγουρο ότι θα είναι citaro και εκτιμώ ότι θα είναι με τη νέα μούρη του - facelift..Τώρα για το τι μοντέλο είναι δεν ξέρω..

Αφού είναι το facelift λογικά θα είναι του 2006 και μετά. Οπότε σίγουρα καλύτερο από τα υπόλοιπα Citaro. Και δεν εννοώ μόνο εμφανισιακά... Το MAN τι λέει;
Απάντηση
(22-11-2018, 11:46 PM)SR240 Έγραψε: Αφού είναι το facelift λογικά θα είναι του 2006 και μετά. Οπότε σίγουρα καλύτερο από τα υπόλοιπα Citaro. Και δεν εννοώ μόνο εμφανισιακά... Το MAN τι λέει;

Πιστεύω ότι θα είναι νεότερο από το 2006..Μια κουβέντα που είχα κάνει κάποια στιγμή μου είχε αφήσει να εννοηθεί ότι ψάχνει με λίγα χιλιόμετρα οπότε μάλλον αρκετά νεότερο από του 2006..Το ΜΑΝ δεν το έχω δει κάπου στα γνωστά συνεργεία όπου πηγαίνουν για τις βλάβες..Υπάρχουν 2 ομως έξω από την Πάτρα από τα οποία πλέον δεν περνάω (περνούσα για να πάω στη δουλειά).
Απάντηση
(21-11-2018, 11:45 PM)patrinos Έγραψε: Κάτι πήρε το αυτί μου ότι ήρθε η αντικατάσταση του Νο90 το οποίο ειναι δυνατό εργαλείο..Επίσης έχει έρθει ένα διπορτο ΜΑΝ όπως το Νο18..

Το man μήπως αντικαταστήσει το 69??
Απάντηση
(24-11-2018, 10:21 PM)dimi4 Έγραψε: Το man μήπως αντικαταστήσει το 69??

Όλα είναι πιθανά αλλά υπάρχει και το Νο70 που κόβεται φέτος από ηλικία.
Απάντηση
Εθεάθη Ο405 ή Ο405Ν σε συνεργείο στη λεωφόρο Γλαύκου..Θέλω να πιστεύω ότι το όχημα προορίζεται για το αστικό του Αιγίου και όχι για της Πάτρας..
Απάντηση
Το νέο Νο90 είναι μοντέλο 2009..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 Επισκέπτης (ες)