Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Σύστημα τηλεματικής στις Ο.ΣΥ.
Η ελπίδα... Εεε... Οι οθόνες, ήθελα να πω, ήρθαν και στα πιο Νότια της Αθήνας. Από το πρωί τοποθετούνται στις στάσεις της Λ. Βουλιαγμένης που έχουν επιλέγει για μετατροπή σε "έξυπνες".
Απάντηση
(07-03-2016, 10:28 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Η ελπίδα... Εεε... Οι οθόνες, ήθελα να πω, ήρθαν και στα πιο Νότια της Αθήνας. Από το πρωί τοποθετούνται στις στάσεις της Λ. Βουλιαγμένης που έχουν επιλέγει για μετατροπή σε "έξυπνες".

Φαντάζομαι οι υπόλοιπες θα παραμείνουν ηλίθιες... Tongue
Απάντηση
(07-03-2016, 10:28 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Η ελπίδα... Εεε... Οι οθόνες, ήθελα να πω, ήρθαν και στα πιο Νότια της Αθήνας. Από το πρωί τοποθετούνται στις στάσεις της Λ. Βουλιαγμένης που έχουν επιλέγει για μετατροπή σε "έξυπνες".

Βάση πλέον μπήκε στη στάση "Στ. Αργυρούπολη" επί της Λ. Βουλιαγμένης στο ρεύμα προς Γλυφάδα.
Απάντηση
(07-03-2016, 11:09 PM)N1Ellinikou Έγραψε: Βάση πλέον μπήκε στη στάση "Στ. Αργυρούπολη" επί της Λ. Βουλιαγμένης στο ρεύμα προς Γλυφάδα.
Βάση και στην Ιασωνίδου στο Στ. Ελληνικό ενώ στη Γουναρη εχω δει σε ελάχιστα σημεία..
Απάντηση
10 συνολικά οι στάσεις στις οποίες θα εγκατασταθεί υποδομή για τηλεματική στον Δήμο Β.Β.Β., με τις 5 εξ' αυτών να βρίσκονται στη Βάρη, άλλες 4 στη Βούλα και μόλις 1 στη Βουλιαγμένη: http://www.notiareport.gr/eidiseis/epika...gmeni.html

Μικρός ο αριθμός των στάσεων -μόλις 3- με υποδομή για τηλεματική και στη Μεταμόρφωση, όπου πρόσφατα εγκρίθηκε από το εκεί Δημοτικό Συμβούλιο η χορήγηση δηλώσεων τ.μ. για την παροχή ηλεκτροδότησης: https://diavgeia.gov.gr/doc/%CE%A9%CE%9D...nline=true
Απάντηση
Οσο αναφορα τις στάσεις στην Μεταμόρφωση, στην στάση "Μπάρκουλη'' έχει τοποθετηθεί ήδη η οθόνη τηλεματικής, ενώ στην στάση "Γέφυρα'' έγιναν τα έργα (και οι δυο αφορούν το ρεύμα προς Αθήνα).
Εργα για οθόνες τηλεματικής και στην Λυκόβρυση, στην στάση "Υπουργείο" στην άνοδο σίγουρα!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Οθόνη τηλεματικης έχει μπει και στην στάση Στροφή Παλλήνης στην Εθνικής Αντιστάσεως στην Παλλήνη
Απάντηση
Βάσεις τηλεματικης στις στασεις Καλογηρων Πευκάκια και Μαρκεα
Απάντηση
(10-03-2016, 04:36 PM)georgio Έγραψε: Βάσεις τηλεματικης στις στασεις Καλογηρων Πευκάκια και Μαρκεα

Και στη "Νανά", στη Λ. Βουλιαγμένης.
Απάντηση
(10-03-2016, 05:28 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: Και στη "Νανά", στη Λ. Βουλιαγμένης.
Πάντως στα νοτια έχουν βαλει σε πολυ λίγες στάσεις και δεν εχουν μπει σε πολλες κεντρικες. Ενδεικτικά να αναφερω Νησακι, Πλ. Εθν Αντιστασης, Δημαρχειο, Παραθυρα για το 237 στη σταση ΕΒγα και Τερμα 208 για τα 140,164(Προς Αργυρουπολη), ελαχιστες στασεις στην Κυπρου και στη Γουναρη έχουν ενώ στη διαδρομη του 206 εχω δει μονο μια ενώ στον Υμηττο καμία
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Σύστημα τηλεματικής στα ΚΤΕΛ panos1b 25 6.574 11-04-2024, 08:48 PM
Τελευταία Δημοσίευση: kostas720

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)