Αξιολόγηση Θέματος:
  • 17 Ψήφοι - 2.65 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery - Ανακοινώσεις
#11
Μήπως δεν επιλέγεις το σωστό άλμπουμ;
Απάντηση
#12
(07-07-2012, 10:56 PM)Cmaniac Έγραψε: Μήπως δεν επιλέγεις το σωστό άλμπουμ;

ενα αλμπουμ ειναι μονο,δεν μπορω να διαλαξω κατι αλλο
Απάντηση
#13
Αν και δε βλέπω κάτι περίεργο, θα το κοιτάξω και εάν βρω κάτι θα ειδοποιήσω..
Απάντηση
#14
ευχαριστω...
Απάντηση
#15
Θα πρέπει να έχει διορθωθεί το πρόβλημα.
Απάντηση
#16
Υπάρχει περίπτωση να σβηστούν φωτογραφίες από την "πράσινη" gallery?

(Εάν αυτό προβλεπεται από τον κανονισμό, δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα).
"Ομόνοια: Τέρμα τα δίφραγκα!"
Απάντηση
#17
Αγαπητοί Κύριοι, καλημέρα σας.

Διαβάζοντας τα γραφόμενα για την gallery, αλλά και "σερφάροντας" στα περιεχόμενά της, καταλαβαίνω πλέον γιατί δεν θέλατε να ανεβαίνει "ό,τι νάναι" και γιατί δεν θα πρέπει να υπάρχουν σχόλια στις φωτό σχόλια του τύπου (επίσης) "ότι νάναι". Το αποτέλεσμα είναι, αν θελήσω κάποια πληροφορία για οποιοδήποτε όχημα κυκλοφορεί εντός (αλλά και εκτός) Ελλαδικού χώρου, μπορώ άμεσα να την βρω. Υπάρχει δηλαδή πλήρης και σωστή ταξινόμηση. Θέλω λοιπόν δια της παρούσης, να σας εκφράσω τα ειλικρινή συγχαρητήριά μου για τη δουλειά σας. Αν στο παρελθόν εξέφρασα κάποια παράπονα για τους κανόνες "ανεβάσματος" φωτογραφιών, τα παίρνω πίσω και ζητώ ταπεινά συγνώμη.
Και πάλι μπράβο σας!
Keep up the good work!

Και μια ερώτηση: Τι είναι ο "registered user"?
Βλέπω μάλιστα πως είμαι ένας τέτοιος.
Γράφετε μάλιστα ότι ο registered user μπορεί να βλέπει τα σχόλια στις φωτογραφίες. Εγώ γιατί δεν τα βλέπω;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο που ενδεχομένως να μου αφιερώσετε για να απαντήσετε στις απορίες μου.
"Ομόνοια: Τέρμα τα δίφραγκα!"
Απάντηση
#18
Vpaparos καλησπερα και συγνωμη για την υπερβολικα καθυστερημενη απαντηση μου -πρεπει να παραδεχθω οτι και τα 2 τωρινα κεφαλια του σαιτ ειμαστε μανουλες στην αργοπορια...-

Registered User ειναι οι εγγεγραμμενοι στο leoforeia.gr χρηστες. απο την στιγμη που συνδεεσαι με λογαριαμο στην σελιδα αποκτας αυτον τον τιτλο.
Απάντηση
#19
Γεια σας,

έχω ένα μικρό πρόβλημα. Δεν μπορώ να δημιουργήσω δεύτερο άλμπουμ. Δε βλέπω πουθενά ένα κουμπί δημιουργίας νέου άλμπουμ, πέρα από το ένα που έχω ήδη.

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε;
Σας ευχαριστώ πολύ!
Απάντηση
#20
(15-12-2014, 09:40 PM)KEF_75 Έγραψε: Γεια σας,

έχω ένα μικρό πρόβλημα. Δεν μπορώ να δημιουργήσω δεύτερο άλμπουμ. Δε βλέπω πουθενά ένα κουμπί δημιουργίας νέου άλμπουμ, πέρα από το ένα που έχω ήδη.

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε;
Σας ευχαριστώ πολύ!

Αν βάλεις τον δείκτη του ποντικιού πάνω στην επιλογή Το προφίλ μου θα σου εμφανίσει τα παρακάτω:
   

Πατώντας το Δημιουργία/ταξινόμηση των άλμπουμς θα εμφανιστούν όλα τα άλμπουμ που έχεις και μαζί και το κουμπί που ψάχνεις Smile
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr - Open Gallery Cmaniac 15 10.031 28-07-2013, 02:30 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GiannisB

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)