Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 1 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πρότυπες Λεωφορειακές Γραμμές
#21
(21-09-2013, 03:46 AM)nikost Έγραψε: Μην είστε κακοπροαίρετοι για το pdf ρε παιδιά... Απλά υπολόγισε και τις προσπεράσεις αυτοκινήτων...

ROFLROFLROFL Σωστός!

Πάντως, ολόκληρος οργανισμός δε μπόρεσε να κάνει ένα χάρτη της προκοπής; Στην τελική ας έφτιαχναν έναν στο Google Maps και να τον έκαναν copy-paste. Όχι αυτό το πράγμα που και σε νήπιο να το έδινες θα είχε φτιάξει κάτι πολύ καλύτερο.
Απάντηση
#22
(21-09-2013, 03:46 AM)nikost Έγραψε: Μην είστε κακοπροαίρετοι για το pdf ρε παιδιά... Απλά υπολόγισε και τις προσπεράσεις αυτοκινήτων...

Α... τώρα κατάλαβα, γι' αυτό μπροστά στην στάση Παπαρηγοπούλου μπαίνει στο αντίθετο ρεύμα, έχει υπολογίσει πως δεν τον παιρνει η δεξιά στροφή. Είναι αλάνια!!!!!
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#23
Θέλω να το πάρω μια φορά το 302 να δω τι σόι πειραματική λειτουργία θα είναι αυτή..
Αν απλά εννοείται το ότι θα παίρνανε στην ώρα τους τα δρομολόγια τότε θα μιλάμε για μεγάλη πατάτα πάντως..
Απάντηση
#24
Οι οδηγοί της Ο.ΣΥ αναφέρουν πως πέρα από τα παραπάνω που σχολιάσαμε, η πειραματική λειτουργία αφορά την τοποθέτηση αυτόματης μπάρας στην πρώτη πόρτα που θα ανοίγει από τον οδηγό μετά τον έλεγχο του εισιτηρίου ή κάρτας. Το μέτρο ξεκινάει αύριο και θα πάω μια βόλτα να δω πόσο ΔΕΝ εφαρμόζεται Wink
Παρακάτω η ανακοίνωση:
http://etheldrivers.blogspot.com/2013/09...st_22.html
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#25
Δηλαδή αύριο στο 6 θα υπάρχει πειραματική λειτουργεία; Όπως μπαίνει ο κόσμος από τη μπροστινή πόρτα στο 25 ένα πράμα; Για τέτοια εφαρμογή μιλάμε;
Απάντηση
#26
(22-09-2013, 11:59 PM)ecoj Έγραψε: Δηλαδή αύριο στο 6 θα υπάρχει πειραματική λειτουργεία; Όπως μπαίνει ο κόσμος από τη μπροστινή πόρτα στο 25 ένα πράμα; Για τέτοια εφαρμογή μιλάμε;

Στο 054 να δεις πως μπαίνουν... Wink Γι' αυτού του τύπου την εφαρμογή μιλάμε..
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#27
(23-09-2013, 12:02 AM)nikos1991 Έγραψε: Στο 054 να δεις πως μπαίνουν... Wink Γι' αυτού του τύπου την εφαρμογή μιλάμε..
Δυστυχώς αυτό με την μπροστινή πόρτα δεν εφαρμόζεται πουθενά.
Άλλο ένα μέτρο που θα μείνει στα λόγια πιθανά...
Απάντηση
#28
(22-09-2013, 11:59 PM)ecoj Έγραψε: Δηλαδή αύριο στο 6 θα υπάρχει πειραματική λειτουργεία; Όπως μπαίνει ο κόσμος από τη μπροστινή πόρτα στο 25 ένα πράμα; Για τέτοια εφαρμογή μιλάμε;
(23-09-2013, 12:02 AM)nikos1991 Έγραψε: Στο 054 να δεις πως μπαίνουν... Wink Γι' αυτού του τύπου την εφαρμογή μιλάμε..

Εδώ δεν εφαρμόζεται στις μικρές γραμμές. Τουλάχιστον στο 25 έβαλαν και μία προμετωπίδα να υπάρχει. Σε κάτι άλλες, ούτε εκεί!
Απάντηση
#29
Σήμερα η γραμμή 302 λειτουργεί με γκαζίερες citelis, απ' ό,τι φαίνεται αποκλειστικά. Εθεάθη η #9003 και άλλη μία αγνώστων στοιχείων. Επίσης έχουν τοποθετηθεί αυτοκόλλητα στα τζάμια του σταθμαρχείου Δ. Πλακεντίας, οπότε από εδώ και πέρα δεν θα μπαίνουν πολλοί επιβάτες στο κυλικείο ψάχνοντας το σταθμαρχείο.
Απάντηση
#30
Το 6 πρέπει να είναι μόνο με 12μετρα ενώ τόσο καθαρό τρόλλευ στο εσωτερικό δεν έχω ξαναδεί. Το #8004 στο οποίο μπήκα μέσα ήταν πεντακάθαρο ενώ έχουν κολληθεί αυτοκόλλητα μέσα στο τρόλλευ που λένε το δρομολόγιο και τις στάσεις της γραμμής΄όπως και το που έχει ανταπόκριση με μετρό ηλεκτρικό. Προφανώς λόγω πειραματικού προγράμματος που ισχύει και στα Α8 και 302 τα οποία δεν είδα αλλά αν όντως έχει Citelis εκεί οφείλεται προφανώς.
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Λεωφορειακές γραμμές ανα Αμαξοστάσιο aliance 408 449.293 10-12-2023, 09:44 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Man Lion's city

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)