Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Θερινές-Παραλιακές Γραμμές
#1
Μιας και το καλοκαίρι πλησιάζει άνοιξα αυτό το θεμα για τις γραμμές που εξυπηρετούν το καλοκαίρι μετακινήσεις από και προς τις παραλίες τις Αττικής. Αυτες είναι:

115 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΚΙΤΣΙ
117 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΒΑΡΗ
122 ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΣΑΡΩΝΙΔΑ
122Θ ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΒΑΡΚΙΖΑ
123 ΣΑΡΩΝΙΔΑ-ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ-Π.ΦΩΚΑΙΑ
140 ΠΟΛΥΓΩΝΟ-ΓΛΥΦΑΔΑ
171 ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ-ΒΑΡΚΙΖΑ
217 ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤ.ΔΑΦΝΗ
304 ΣΤ.ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ-ΑΡΤΕΜΙΣ(ΒΡΑΥΡΩΝΑ)
305 ΣΤ.ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ-ΑΡΤΕΜΙΣ(ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
316 ΣΤ.ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ-ΑΡΤΕΜΙΣ
330 ΚΟΡΩΠΙ-ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ(ΚΥΚΛΙΚΗ)
Α1 ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΒΟΥΛΑ
Α2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΒΟΥΛΑ(μέσω Λ.Αμφιθέας)
Β1 ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ
Β2 ΣΤ.ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ-ΑΓ.ΚΟΣΜΑΣ(μέσω Παραλιακής)

Απαντηστε με παράπονα, σχολια , ερωτησεις και ότι αλλο θέλετε να προσθέσετε
Απάντηση
#2
304, 305 έχουν πάρει ήδη αρθρωτά από τα ΚΤΕΛ; Αν όχι, θα πάρουν;
Απάντηση
#3
(21-03-2021, 11:40 PM)Solaris_sto_608 Έγραψε: 304, 305 έχουν πάρει ήδη αρθρωτά από τα ΚΤΕΛ; Αν όχι, θα πάρουν;
Από ότι ξερω έχουν παρει
Απάντηση
#4
Οποιος θελει να προτείνει γραμμές για το καλοκαίρι. Ξεκιναω εγω

102 ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ.ΡΕΝΤΗΣ-ΣΤ. ΜΟΣΧΑΤΟ-Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΑΛΙΜΟΣ
Διαδρομή: Αγίας Άννης,Στρ.Μακρυγιάννη, Παρ.Λ.Κηφισού,Π.Μελά, Λ.Φλέμινγκ, Πειραιώς,Χρ.Σμύρνης,Λ. Ποσειδώνος,Λ. Αλίμου,Ζαλόγγου, Τέρμα
Απάντηση
#5
(28-03-2021, 09:28 PM)oasagr123 Έγραψε: Οποιος θελει να προτείνει γραμμές για το καλοκαίρι. Ξεκιναω εγω

102 ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ.ΡΕΝΤΗΣ-ΣΤ. ΜΟΣΧΑΤΟ-Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΑΛΙΜΟΣ
Διαδρομή: Αγίας Άννης,Στρ.Μακρυγιάννη, Παρ.Λ.Κηφισού,Π.Μελά, Λ.Φλέμινγκ, Πειραιώς,Χρ.Σμύρνης,Λ. Ποσειδώνος,Λ. Αλίμου,Ζαλόγγου, Τέρμα

Υπάρχουν ήδη topics όπου μπορούν να γίνονται προτάσεις για λεωφορειακές γραμμές.
Απάντηση
#6
Γνωρίζει κανεις ποτε θα ξεκινήσει δρομολόγια το 122Θ; Ηδη οι παραλίες αρχίζουν να γεμίζουν.
Απάντηση
#7
(28-03-2021, 09:28 PM)oasagr123 Έγραψε: Οποιος θελει να προτείνει γραμμές για το καλοκαίρι. Ξεκιναω εγω

102 ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ.ΡΕΝΤΗΣ-ΣΤ. ΜΟΣΧΑΤΟ-Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΑΛΙΜΟΣ
Διαδρομή: Αγίας Άννης,Στρ.Μακρυγιάννη, Παρ.Λ.Κηφισού,Π.Μελά, Λ.Φλέμινγκ, Πειραιώς,Χρ.Σμύρνης,Λ. Ποσειδώνος,Λ. Αλίμου,Ζαλόγγου, Τέρμα

Εγώ απορώ ποιός θα διαλέξει να πάρει μια τέτοια λεωφορειακή γραμμή πάντως
Απάντηση
#8
Με το άνοιγμα της εστίασης και με τον καλό καιρο έχουν αρχισει να γεμίζουν τα λεωφορεία για τις παραλίες και χρειαζόμαστε ενίσχυση τα Σαββατοκύριακα στο 330. Το 122 εχει ενισχυθεί ηδη και όπου νάνε θα ξεκινήσει και το 122Θ
Απάντηση
#9
Επίσης εχει ενισχυθεί το 171 τα Σαββατοκύριακα.
Απάντηση
#10
(10-05-2021, 10:09 PM)oasagr123 Έγραψε: Επίσης εχει ενισχυθεί το 171 τα Σαββατοκύριακα.
Καμία μόνιμη ενίσχυση δεν έχει γίνει ούτε στο 122, ούτε στο 171.
Το Σάββατο που μας πέρασε μπήκαν ενισχυτικά δρομολόγια 122Θ και την Κυριακή ένα όχημα στο 122Θ και ένα στο 171. 

Δεν έχει γίνει κάποια τροποποίηση του Προγράμματος Δρομολόγησης.
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)