Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
Πριν βιαστεί οποιοσδήποτε να κατηγορήσει τον admin για την διαγραφή του 27 Πρέβεζας, σας ενημερώνω ότι η φωτό έγινε delete από εμένα.

Από εδώ και στο εξής, όποτε βλέπω, άσχετα με την φωτογραφία που έχω ανεβάσει σχόλια, θα πέφτει ξυράφι. Δόξα το Βούδα, το forum έχει ενότητα για την gallery και μπορείτε να κάνετε διάλογο εκεί.

Φυσικά, επειδή οι υπόλοιποι χρήστες δεν φταίνε σε τίποτα, η φωτογραφία του 27 θα ανέβει με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστώ για την κατανόηση. Angry
Die Deutschen bullen
Απάντηση
Tongue
(02-03-2011, 03:11 PM)OBELIX Έγραψε: Πριν βιαστεί οποιοσδήποτε να κατηγορήσει τον admin για την διαγραφή του 27 Πρέβεζας, σας ενημερώνω ότι η φωτό έγινε delete από εμένα.

Από εδώ και στο εξής, όποτε βλέπω, άσχετα με την φωτογραφία που έχω ανεβάσει σχόλια, θα πέφτει ξυράφι. Δόξα το Βούδα, το forum έχει ενότητα για την gallery και μπορείτε να κάνετε διάλογο εκεί.

Φυσικά, επειδή οι υπόλοιποι χρήστες δεν φταίνε σε τίποτα, η φωτογραφία του 27 θα ανέβει με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστώ για την κατανόηση. Angry

δωσε πονο παππου!!!!TongueTongue
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
Αποκρυφθηκαν (και δεν διεγράφησαν) τα σχολια του χρηστη Thodoris Patra απο την gallery του leoforeia.gr, επειτα απο αιτημα του χρηστη.

Εαν οποιοσδηποτε εγεγραμμενος χρηστης της σελιδας αντιτεθει στην παραπανω ενεργεια, τα σχολια θα επανεμφανιστουν, χωρις την δυνατοτητα επαναποκρυψης.

Οι χρηστες της ιστοσελιδας ειναι οι αμεσοι υπευθυνοι για τις δημοσιευσεις τους και οι δημοσιευσεις ειναι οριστικες και δεν διαγραφονται, εκτος εαν η ιδια η σελιδα το κρινει αυτο αναγκαιο για την ευρυθμη λειτουργια της, οπως αναφερεται και στον κανονισμο χρησης.
Απάντηση
Νομικα δεν στεκει αυτο cmaniac, φανταζομαι οτι το γνωριζεις...
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση
Ειναι προυποθεση για τη συμμετοχη στη σελιδα και ο χρηστης κατα την εγγραφη του αποδεχεται τον κανονισμο ο οποιος το αναφερει.

Η διαγραφη (ή αποκρυψη) σχολιων μετα απο αιτημα του χρηστη γινεται κατα παραβαση του κανονισμου της σελιδας και αν καποιος αλλος χρηστης θεωρησει οτι αδικειται ή προσβαλλεται με αυτη την αποφαση, τοτε η αποφαση αναιρεται χωρις δυνατοτητα υπαναχωρησης.

Συγκεκριμενα ο κανονισμος αναφερει (Αρθρο 10, παράγραφος 6)

«Τα μηνύματα, προσωπικά ή δημόσια, που δημοσιεύονται στις ομάδες συζητήσεων (forums) από τους χρήστες / μέλη του leoforeia.gr, καθώς και τα άρθρα, τα σχόλια και οποιασδήποτε μορφής κείμενο, που δημοσιεύεται σε οποιαδήποτε από τις σελίδες του leoforeia.gr, αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του συγγραφέα τους, της οποίας όμως τη δημοσιευμένη υπόσταση παραχωρεί στο leoforeia.gr και δεν μπορεί να αποσύρει σε ουδεμία περίπτωση.»
Απάντηση
Καλησπερα,ειχα ανεβασει φωτογραφιες σαν χρηστης volvoose που ειχαν τοποθετηθει στο αλμπουμ λεωφορεια οσε,ηταν μεσα στο αλμπουμ αρκετο διαστημα,πριν απο δεκα μερες περιπου οι φωτογραφιες διαγραφτηκαν.Θα ηθελα αν γινεται να μου τις στειλετε στο email μου scaniaose[ατ]yahoo.gr.Σας ευχαριστω
Απάντηση
Αν και δεν ειναι κατι το οποιο μας εχουν ξαναζητησει και χωρις να δεσμευομαι για κατι, θα κοιταξουμε τα backup μας και αν βρεθει κατι θα σταλει στο παραπανω email.
Απάντηση
καλημερα,θα ηθελα να μου πειτε γιατι υπαρχει αυτος ο περιορισμος στην σελιδα,οπως π.χ δεν μπορουμε να ανεβασουμε φωτογραφιες και να σχολια σουμε.....γιατι αυτος ο ρατσισμος?Huh
Απάντηση
Μην ρωτας φιλε Γιαννη το ειχα κανει θεμα παλαιοτερα πηγαινε στις προηγουμενες σελιδες του θεματος και θα μαθεις μαλλον εδω ειναι εκθεση της καλυτερης φωτογραφιας δεν ειμαστε επαγγελματιες φωτογραφοι και δεν εχουν ολοι οικονομικους πορους για να εχουν την καλυτερη φωτογραφικη μηχανη υπαρχουν και αλλα εξοδα και υποχρεωσεις στην καθημερινοτητα, εχει χασει η σελιδα τον σκοπο της, τελος παντων.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
Και οσο για τον σχολιασμο δεν θα αναφερθω γιατι θα γινω κακος Angry.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 40.506 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)