Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
#51
H γκάλερυ σέρνεται ή μου φαίνεται? γιατί οι φώτο για να μεγαλώσουν σέρνονται πραγματικά
Απάντηση
#52
Ολα ειναι ΟΚ..
Απάντηση
#53
(17-09-2010, 11:45 PM)Asterix Έγραψε: Προς cmaniac:Αυτη η αντιστοιχιση τι αφορα και για πιο λογο γινεται??Το ονοματακι μου δεν ειναι πουθενα?
Ειναι για τους παλιους χρηστες.

(18-09-2010, 11:24 PM)Giannis Έγραψε: Δεν μπορώ να βρω πώς γίνεται η επεξεργασία των σχολίων στην gallery αφού δημοσιευτούν.Confused
Εχει αφαιρεθει η δυνατοτητα. Wink
Απάντηση
#54
Να ρωτησω κατι. (φιλικα) Οι φωτογραφιες που ανεβαινουν στο site παιρνουν τη συγκαταθεση των ιδιοκτητων;
Απάντηση
#55
Η φωτογραφιση σε δημοσιους χωρους οριζεται απο το ελληνικο Συνταγμα.
Απάντηση
#56
Έχω και εγώ δυο φώτο δικές μου και σημαντικές και δεν έχω το δικαίωμα να ανέβαζω φώτο στιην gallery σε ποιον να τις στείλω για να μου τις ανεβάσει;
Απάντηση
#57
Στον MR Admin, ή τον OBELIX και γενικά οποιον βλέπεις μωβ. Αλλα μπορείς να τις ανεβάσεις και μόνος αν ακολουθήσεις την διαδικασία απλά θα πρέπει να περιμένεις εγκριση
Απάντηση
#58
Ευχαριστώ πολύ Paul
Ναι αλλά και πως μπορώ να εισάγω εικόνα από τον υπολογιστή μου στο προσωπικό μήνυμα e-mail δεν γράφει πουθενά
Απάντηση
#59
Έχει κάποιο πρόβλημα η gallery? δεν μπορώ να δω τις φώτο κανονικά, μόνο μου βγάζει μεγέθυνση της φωτογραφίας, χωρίς να μπορώ να την ανοίξω με τα στοιχεία κλπ
Απάντηση
#60
(10-11-2010, 02:28 AM)kostas260 Έγραψε: Έχει κάποιο πρόβλημα η gallery? δεν μπορώ να δω τις φώτο κανονικά, μόνο μου βγάζει μεγέθυνση της φωτογραφίας, χωρίς να μπορώ να την ανοίξω με τα στοιχεία κλπ

Κωστα πανω δεξια στην εικονα οταν την μεγενθυνεις εχει μια μπαρα με επιλογες κανε κλικ στο θαυμαστικο [Μπλε κυκλος] και θα δεις ολες τις πληροφοριες της εικονας και τα σχολια.
Smile
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 40.530 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)