Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 3.04 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος
#31
Καινούργιο κολπάκι αυτό? thnks πάντως
Απάντηση
#32
Μιάς και η gallery πλέον έχει πολλά άλμπουμ μήπως θα μπορούσε να προστεθεί ένα μενού στην κεντρική σελίδα της gallery, σαν αυτό που εμφανίζεται όταν προσθέτουμε φωτογραφίες σε άλμπουμ;
Απάντηση
#33
Εγω θα ηθελα μια χαρη και ιδιαιτερα απτους θεσσαλονικεις συμφορουμιτες μας. Θα ηθελα να ανεβασετε στην γκαλερυ φωτογραφιες απτο εσωτερικο ενος Αλεξανδρου απολα τα σημεια και ιδιαιτερα απτο ταμπλο και την θεση του οδηγου. Το εχω δει σε πολλες φωτογραφιες απεξω αλλα ποτε μεσα το εσωτερικο του.
Απάντηση
#34
Σημερα, εγινε προγραμματισμενη αναβαθμιση της gallery του leoforeia.gr, στην επομενη κυρια εκδοση του script το οποιο εχουμε.

Η εκδοση αυτη, αφου περιμεναμε 2-3 μηνες να ωριμασει και να μπορει να υιθετηθει απο την ιστοσελιδα μας, περαστηκε αργα το μεσημερι και περα απο ανανεωμενη εμφανιση, προσφερει καποια νεα χαρακτηριστικα τα οποια μπορειτε ευκολα να διαπιστωσετε.

Μεταξυ αλλων προσφερει εντελως νεο, διαφορετικης προσεγγισης τροπο ανεβασματος φωτογραφιων, ο οποιος ομως κραταει καποια χαρακτηριστικα του παλιου.

Επισης, κατα πασα πιθανοτητα εκπληρωνεται η επιθυμια του giannis

(20-08-2010, 10:04 AM)Giannis Έγραψε: Μιάς και η gallery πλέον έχει πολλά άλμπουμ μήπως θα μπορούσε να προστεθεί ένα μενού στην κεντρική σελίδα της gallery, σαν αυτό που εμφανίζεται όταν προσθέτουμε φωτογραφίες σε άλμπουμ;

Αφου η νεα gallery μπορει να σας προμηθευσει με ενα add-on στον φυλλομετρητη σας το οποιο περιλαμβανει λιστα με τα αλμπουμ περιπου σαν αυτο που ζητηθηκε παραπανω.

Αν εχετε αποριες η προβληματα, αναμενω Smile
Απάντηση
#35
Ωραια η αλλαγη και ευχαριστη, αν και στην αρχη ανησυχησα μηπως δεν παει καλα ο υπολογιστης Tongue
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#36
Πολύ όμορφη και ανανεωμένη η γκάλερυ, αν και επιμένω ότι πιο βολικό είναι να εμφανίζονται οι πληροφορίες της φώτο απ' ευθείας χωρίς να πατάμε το κουμπάκι. Αλήθεια γιατί έγινε αυτό με τις πληροφορίες?
Απάντηση
#37
Για να δωσουμε χωρο στα σχολια..
Απάντηση
#38
Οχι ετσι ειναι ποιο ωραιο, γιατι μεχρι ναφτασει καποιος στα σχολια αναβει και κανα τσιγραο ή τρωει και κανα σουβλακι.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#39
(10-09-2010, 11:37 AM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Οχι ετσι ειναι ποιο ωραιο, γιατι μεχρι ναφτασει καποιος στα σχολια αναβει και κανα τσιγραο ή τρωει και κανα σουβλακι.

Απαγορευεται το καπνιζειν εντος του leoforeia.gr Big Grin
Απάντηση
#40
Το ανέβασμα των φωτογραφιών μαζικά δεν μου δουλεύει σωστά και το μια μια φαινεται πιο βολικό μιας και το αλλο δείχνει να τα παίρνει όλα μια χαρά και τελικά όταν εχεις γράψει όλα τα παρμπρίζ τις πινακίδες και τα πάντα και του λες αποθήκευση σου πετάει λάθος και σε δαιμονίζει
Επίσης μόλις ανέβασα ένα Cierzo, ενα Euroliner κι ενα Tourismo και χάθηκαν
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος Cmaniac 63 40.539 30-10-2022, 10:51 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Aggele

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)