Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Τρικάλων
Το ΚΤΕΑΛ των Τρικάλων έχει ορισμένα ΜΑΝ Α21 με πινακίδες Μαγνησίας. Κάπου διάβασα ότι αυτά τα ΜΑΝ προορίζονταν για την Λάρισα αλλά ακυρώθηκε η παραγγελία και κατέληξαν στα Τρίκαλα. Ισχύει αυτό και αν ναι μπορεί κάποιος να γράψει πώς κατέληξαν στα Τρίκαλα τα οχήματα αυτά; Γνωρίζει κανείς πόσα ΜΑΝ Α21 έχουν τα Τρίκαλα και ποιοι είναι οι αριθμοί παρμπρίζ τους;

Επίσης τον Γενάρη του 2016 που είχα ανέβει στην πόλη είχα δει ένα Scania Omnicity.
Απάντηση
Εγώ είχα διαβάσει ότι εκείνη την περίοδο δεν έβγαιναν πινακίδες για τα Τρίκαλα και για αυτόν το λόγο όλα τα οχήματα δανείζονταν από Βόλο.

To Scania το αγόρασαν το 2014 από την ΑVL μαζί με ένα άλλο που το αγόρασαν στη Λαμία.
Απάντηση
Όταν ήμουν στα Τρίκαλα, υπήρχαν λεωφορεία χωρίς οδηγό. Μπορεί κάποιος που γνωρίζει καλύτερα να μας ενημερώσει για αυτά?
- Μην καταστρέφετε κι άλλο το 164 !  Chair  - 
Απάντηση
(24-07-2019, 11:08 AM)Larioupol Έγραψε: Όταν ήμουν στα Τρίκαλα, υπήρχαν λεωφορεία χωρίς οδηγό. Μπορεί κάποιος που γνωρίζει καλύτερα να μας ενημερώσει για αυτά?

Κοτζάμ άρθρο έχω γραψεί στο σάιτ (να ευλογήσω λίγο τα γένια μου) TongueTongueTongue. Μπορείς να το βρεις εδώ.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)