Αξιολόγηση Θέματος:
  • 10 Ψήφοι - 3.3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μισθωσεις Λεωφορειων Απο την ΗΣΑΠ Α.Ε. Λογω Εργων - Τεκταινομενα | Επακολουθα
#9
(03-12-2009, 04:10 PM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: με τη γραμμη 040 υπαρχει ενα θεματακι αυτες τις μερες!ενα 040 αντιστοιχει σε 3 Χ6!δεν υπαρχει αυτο το χαλι στο Φιξ!κ γιατι δεν ριχνουν κ μερικα solaris σε αυτες τις γραμμες κ τα ριχνουν σε 703,γραμμες ανω λιοσιων,κλπ?

Σημερα ημουν 040.Ειχα αλλαγη στο φαληρο 15.05 και μου ηρθε 15.40!
Απο κει καταλαβα τι θα επακολουθησει.Και δεν ειχα αδικο,παλι ο κακος χαμος,εφτασα Συνταγμα 40 λεπτα καθυστερημενος και φορτωσα κανονικα γιατι δεν γινοταν αλλιως λογω κοσμου.

Η συνεχεια της βαρδιας γνωστη.Καθυστερημενος πανω,καθυστερημενος κατω.

Οφειλω ομως να ομολογησω και να κρινω αντικειμενικα τον σταθμαρχη μας τον κ.Γιωργο οτι υπερεβαλε ευατον πραγματικα.
Ηταν εξω απο το σταθμαρχειο μολις ερχομασταν και μας συντονιζε για να μειωθει το χαος.
Την ωρα που δεν ηταν εξω απο το σταθμαρχειο ηταν μεσα και μας επαιρνε συνεχως τηλεφωνο να δει που ειμαστε για να μας συντονισει και να ξερει ποση ωρα χανουμε.
Τελικα την ωρα της μεγαλης αιχμης και του χαους ενας γεμιζε στο Συνταγμα,ενας εφευγε κενος για να μαζεψει απο φιξ,και ενας εφευγε κενος να μαζεψει απο θησεως,μονο ετσι ψιλοτακτοποιηθηκε το θεμα.
Τελικα ετσι γινεται μονο δουλεια.Ενας να φευγει κενος απο Συνταγμα για να βοηθαει τον αλλον που φευγει τιγκα απο Συνταγμα.Μπροστα μου στην θησεως ο μπροστινος επαιρνε κοσμο και εγω απο πισω αδειαζα μονο,και την βγαλαμε καθαρη.


Μηνύματα στο Θέμα
[Χωρίς Θέμα] - από Cmaniac - 01-12-2009, 12:54 AM
[Χωρίς Θέμα] - από Cmaniac - 01-12-2009, 02:28 AM
RE: Μισθωσεις Λεωφορειων Απο την ΗΣΑΠ Α.Ε. Λογω Εργων - Τεκταινομενα | Επακολουθα - από lanciahf - 04-12-2009, 01:13 AM
[Χωρίς Θέμα] - από Cmaniac - 04-12-2009, 01:22 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)