Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
We are back, and we are new!
#21
(15-01-2014, 11:55 PM)AquaSonic Έγραψε: Ναι ετσι πρεπει να τρεχει -για την ωρα-

Δυστυχως ειμαι πολυ πιεσμενος χρονικα για να προλαβω να διορθωσω ορισμενα προβληματα, οπως τους κομμενους τιτλους και τα σωστα εικονιδια αριστερα! Σορρυ!

Και σε μένα όντως όταν πατάω νέα μυνήματα μου τα βγάζει κομμένα (ευτυχώς όμως τα βγάζει όλα). Να φανταστώ ότι είναι bug και αυτό ε?
Απάντηση
#22
(15-01-2014, 11:55 PM)AquaSonic Έγραψε: Ναι ετσι πρεπει να τρεχει -για την ωρα-

Δυστυχως ειμαι πολυ πιεσμενος χρονικα για να προλαβω να διορθωσω ορισμενα προβληματα, οπως τους κομμενους τιτλους και τα σωστα εικονιδια αριστερα! Σορρυ!

Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγγνώμη απλώς αναρωτιόμουν μήπως φταίει τίποτα σε cookies ή κάτι άλλο. Οκ τότε αναμένουμε...
Απάντηση
#23
(16-01-2014, 12:47 AM)kostas260 Έγραψε: Και σε μένα όντως όταν πατάω νέα μυνήματα μου τα βγάζει κομμένα (ευτυχώς όμως τα βγάζει όλα). Να φανταστώ ότι είναι bug και αυτό ε?

Μπορεις να παραθεσεις ενα screenshot? Σε τι αναλυση δουλευεις;
Απάντηση
#24
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600...8/hedk.png
Έτσι μου το βγάζει. Υπ' όψιν το νέο μήνυμα είναι το από πάνω που δεν φαίνεται. Η ανάλυση της οθόνης είναι 1360x768. Επίσης να πω ότι πολλές φορές απλά είναι κομμένο το πρώτο νέο μήνυμα και φαίνονται κάποιες προτάσεις αλλά ποτέ όλες, μόνο αν ανεβάσω την μπάρα
Απάντηση
#25
Η μπαρα ειναι σχεδιασμενη ετσι ωστε να μενει στο πανω μερος της οθονης μονιμα ωστε να βοηθαει στην πλοηγηση. Το προβλημα ειναι πως με τις τοσες κατηγοριες που εχουμε η μπαρα πιανει 2 σειρες ορισμενες φορες. Ειναι μεσα στις επομενες διορθωσεις να παραμενει στην μια σειρα η μπαρα. Smile
Απάντηση
#26
Παιδιά πρέπει να υπάρχει πρόβλημα με το dropdown μενού μέσα στα κείμενα, πατάω το "Welcome Giannis" και δεν γίνεται τίποτα. Το πρόβλημα το έχω μόνο στα θρεντ, τώρα που γράφω το ποστ εμφανίζεται κανονικά το dropdown, το ίδιο και όταν είμαι σε κάποιον κατάλογο και δεν έχω μπει σε θρεντ. Το δοκίμασα και σε Firefox και σε Chrome και έχω και στα δύο πρόβλημα.
 

 
Απάντηση
#27
(21-01-2014, 06:11 PM)Giannis Έγραψε: Παιδιά πρέπει να υπάρχει πρόβλημα με το dropdown μενού μέσα στα κείμενα, πατάω το "Welcome Giannis" και δεν γίνεται τίποτα. Το πρόβλημα το έχω μόνο στα θρεντ, τώρα που γράφω το ποστ εμφανίζεται κανονικά το dropdown, το ίδιο και όταν είμαι σε κάποιον κατάλογο και δεν έχω μπει σε θρεντ. Το δοκίμασα και σε Firefox και σε Chrome και έχω και στα δύο πρόβλημα.
 

 

Πρέπει να δουλεύει κανονικά. Τσέκαρε και πες μας!
Απάντηση
#28
Ναι τώρα λειτουργεί κανονικά! Yeah!
Απάντηση
#29
Οπως ολοι ειδατε η Gallery ανανεωθηκε λιγο να ταιριαζει με το νεο σχεδιο του Forum. Ελπιζουμε να σας αρεσει! Λογω της αλλαγης ειναι πιθανο να δημιουργηθηκαν 1-2 bugs τα οποια δεν εχουμε προσεξει.

Σε αυτη την περιπτωση, καθαριστε για αρχη την cache του browser σας. Αν δεν ξερετε πως, pm me! Αν συνεχισει να επαναλμβανεται το προβλημα, επικοινωνηστε μαζι μας!
Απάντηση
#30
https://leoforeia.gr/photos/index.php?cat=83
Βάλε πορτοκαλί χρώμα στις πόλεις γτ δεν φαίνεται τίποτα!
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)