Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μεταμεσονύχτιες λεωφορειακές γραμμές;
#21
Συγγνώμη Γιάννη αλλα τα τροχαία είτε με συγκοινωνία είτε χωρίς πάλι θα υπάρχουν. Αν θέλει κάποιος να διασκεδάσει θα πιεί ένα ποτό λιγότερο και θα πάρει ταξί..., αν δεν βγαίνει ας κάτσει μέσα. Πως γίνεται εν καιρώ κρίσεις τα μαγαζιά να είναι γεμάτα ένας θεός ξέρει...
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#22
Λεφτά για ποτάκι έχουμε, λεφτά για εισιτήριο δεν έχουμε, Θωμά... Επίσης επειδή στο ταξί "κομιστροδιαφυγή" δεν υπάρχει διότι έχει επίπονες συνέπειες απαιτούμε λεωφορείο... Είναι απλό...
Απάντηση
#23
(07-12-2013, 08:41 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Συγγνώμη Γιάννη αλλα τα τροχαία είτε με συγκοινωνία είτε χωρίς πάλι θα υπάρχουν. Αν θέλει κάποιος να διασκεδάσει θα πιεί ένα ποτό λιγότερο και θα πάρει ταξί..., αν δεν βγαίνει ας κάτσει μέσα. Πως γίνεται εν καιρώ κρίσεις τα μαγαζιά να είναι γεμάτα ένας θεός ξέρει...

Σωστά είτε έχουμε είτε δεν έχουμε συγκοινωνία θα υπάρχουν τα τροχαία και δεν είναι μονό από τα αλκοολ και από πολλά άλλα. Σε ανάλογο τοπικ να τα συζητήσουμε
Απάντηση
#24
με 2 ευρω τιμη εισητηριου θελουν να ειναι ανταγωνιστικοι;
Απάντηση
#25
Θέλεις να μας εξηγήσεις λίγο πώς τον εννοείς τον ανταγωνισμό και πόσο θα ήθελες να είναι το εισιτήριο;
Απάντηση
#26
για μενα το ιδανικότερο σενάριο φαντάζει το εξής:

- κατάργηση της γραμμής 78Ν

- 24ωρη λειτουργία της γραμμής 78 με την υπάρχουσα διαδρομή (επιστροφή απο παραλία και αραιές στάσεις) με μειωμένη συχνότητα τα βράδια (ανα 40 λεπτά πχ.) ώστε να εξυπηρετούνται οι ταξιδιώτες, με διατήρηση του κομίστρου στα 2 ευρώ

- ίδρυση νέας νυχτερινής γραμμής με αφετηρία το Σταθμό και τέρμα στη Βούλγαρη με συχνότητα ανα 30-40 λεπτά διασχίζοντας όλη την Εγνατία/ Ν.Εγνατία με το βασικό εισιτήριο 1 ευρώ για να εξυπηρετούνται κυρίως οι φοιτητές, έτσι κι αλλιώς μέχρι τη Μαρτίου έχουν κατέβει σχεδόν όλοι τους.

φυσικά κάτι τέτοιο απαιτεί έξτρα δαπάνες και κόστος για τον Οργανισμό και δεν είναι καιροί για τέτοια..
Απάντηση
#27
Να ξέρεται έχω χαρτί με όλες τις ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΕΣ γραμμές ΦΟΙΝΙΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.
ΓΡ 459-497 ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΓΡ 930-985 και 130-138 ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.
Τα έχω όλα τις διαδρομές τους...
Απάντηση
#28
(01-12-2018, 04:00 PM)nickbill_777 Έγραψε: Να ξέρεται έχω χαρτί με όλες τις ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΕΣ γραμμές ΦΟΙΝΙΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.
ΓΡ 459-497 ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΓΡ 930-985 και 130-138 ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.
Τα έχω όλα τις διαδρομές τους...

Μπορείς να το ανεβάσεις στην Gallery ώστε να το δούμε όλοι ή άμα μπορείς στείλε μου τις διαδρομές σε μήνυμα γιατί με ενδιαφέρει!
Απάντηση
#29
(02-12-2018, 12:42 AM)irisbus57 Έγραψε: Μπορείς να το ανεβάσεις στην Gallery ώστε να το δούμε όλοι ή άμα μπορείς στείλε μου τις διαδρομές σε μήνυμα γιατί με ενδιαφέρει!

Άμα είναι θα τα ανεβάσω στην gallery οκ;; 
Να ξες πολλές σελίδες είναι.
Απάντηση
#30
(02-12-2018, 10:26 AM)nickbill_777 Έγραψε: Άμα είναι θα τα ανεβάσω στην gallery οκ;; 
Να ξες πολλές σελίδες είναι.

Ok
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)