Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bελτίωσε το Forum με τις ιδέες σου... Μπορείς!
#15
(22-08-2013, 11:11 AM)AquaSonic Έγραψε: Για το πρωτο υπαρχει ηδη ενας οδοκαθαριστης με ολοκαινουργια σκουπα και φαρασι, απλα ειναι εκτως για λιγες μερες. Αμα εχετε ορεξη και ξερετε ακριβως ποια θεματα ειναι μπορειτε να τα αναφερετε (και τον λογο μαζι) για να του κανετε την ζωη λιγο ποιο ευκολη...




Παιδια, οπως σας ξαναειπα δυστυχως υπαρχει αυτη την στιγμη ενας μικρος τεχνικος περιορισμος που δεν μας επιτρεπει την αμεση επαναφορα των αυτοματων ειδησεων, και ακομα χειροτερα να φαινονται στην κεντρικη. Μπορουμε να βαλουμε καποιον χειροκινητα (meganium γνωριζω οτι δεν εχεις προσβαση, αμα ενδιαφερεσαι ξανα πες το! απλα για την ωρα ειναι λιγο περιορισμενος ο χρονος μου στο forum για να κανω ορισμενες αλλαγες που πρεπει) αλλα αυτο σημαινει οτι θα πρεπει να ψαχνει, να τις βαζει κλπ κλπ... Δεν εχω προβλημα!


??? Δεν σε πιανω




Για το θεμα της gallery, ακομα και εγω που δεν ειχα σχεση εκεινη την εποχη με το φορουμ ξερω τι γινοταν... (και οποιος ξεχναει υπαρχουν τα θεματα του Αλεξη). Θα προσπαθησω να ψαξω λυσεις να ανοιξει η δυνατοτητα αυτη, απλα οπως και να το κανουμε δεν ειναι ευκολο. Εδω ρε παιδια με την παλια γκαλερυ καποιος σε αλλο forum με λεωφορεια ειχε κλεψει τις μισες μας φωτο και τις ειχε βαλει στην κεντρικη του, μεχρι και μια που ειχα κανει photoshop ενα τριαξονικο βανχουλακι και ειχα βαλει πανω με κεφαλαια το παλιο σημα του Forum! Ε νταξ οπως και να το κανουμε... Επειδη ειμαι και εγω φωτογραφος καταλαβαινω τι σημαινει να σου περνουν τον κοπο σου για το δικο τους κερδος και να μην σεβονται τιποτα... Sad

Το η Mobile Friendly Gallery ακουγεται καλη ιδεα Big Grin


@ GiannisB λογω του σχολιου (εχουν παγωσει ολα απο πανωWink Λογω περιορισμενου χρονου ακομα ειμαστε φαση πλανου και σχεδιασμου. Δεν ειναι τοσο τραγικες οι αλλαγες που θελουμε να κανουμε, απλα απαιτουν δοκιμες, ερευνα και χρονο που λογω δουλειας και εμενα και του Dimangelid υπαρχει ενας μικρος περιορισμος. Δωστε μας χρονο! Smile

Οκ όσο χρόνο θέλετε αρκεί να γίνουν οι αλλαγές με σωστό τρόπο.

Για τα δημοψηφίσματα βάζει κάποιος αυτός που ανοίγει το θέμα αλλά δεν μπορεί να το βγάλει ή να αλλάξει την ερώτηση του δημοψηφίσματος και τις επιλογές επειδή μετάνιωσε δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Bελτίωσε το Forum με τις ιδέες σου... Μπορείς! - από GiannisB - 22-08-2013, 01:41 PM
Θέματα Οργάνωσης Forum - από nikos1991 - 26-12-2013, 12:19 AM
RE: Θέματα Οργάνωσης Forum - από ecoj - 26-12-2013, 12:28 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)