Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αναβαθμιση του MyBB στην εκδοση 1.6,10
#21
(12-08-2013, 11:00 PM)dimangelid Έγραψε: 1) Ευχαριστω για την αναφορα Smile Μαλλον πηρε και αλλα μαζι του το update απο οτι φαινεται...
2) Τι εννοεις ακριβως; Λες για το link "Νεα Μηνυματα" που ειναι στην κορυφη καθε σελιδας; Η για την περιπτωση που πατας "Τελευταια δημοσιευση" λιγο πιο δεξια απο τον τιτλο του καθε thread;

(13-08-2013, 07:35 AM)meganium Έγραψε: Για το λινκ last το δευτερο δηλαδη

Το 2, για το link last το έφτιαξα. Τουλάχιστον σε εμένα είναι εντάξει. Δες το και πες μου αν υπάρχει πρόβλημα!
Απάντηση
#22
(20-08-2013, 11:21 PM)dimangelid Έγραψε: Το δοκίμασα από τότε και δεν συμβαίνει ποτέ αυτό από υπολογιστή. Με 3 διαφορετικούς browser και από διαφορετικούς υπολογιστές Smile Οι μόνες περιπτώσεις να γίνει αυτό, είναι να πατήσεις μόνος σου στο link Mobile version κάτω-αριστερά ή ο browser σου να στέλνει, λανθασμένα βέβαια, browser id που αντιστοιχεί σε κινητή συσκευή.

Έκανα βλακεία με τις ρυθμίσεις. Είχα πατήσει στο "Εμφάνιση πίνακα" το mobile αντί για το εξ' ορισμού. Τέλος καλό, όλα καλά!
Απάντηση
#23
(09-08-2013, 09:05 AM)GiannisB Έγραψε: στην mobbile έκδοση στο forum δεν εμφανίζονται πλέον οι επιλογές gallery και open gallery

Διορθώθηκε μόλις και αυτό Wink Επίσης εμφανίζονται και πάλι τυχόν ενημερωτικά μηνύματα. Σας καληνυχτίζω όλους, έχει πολύ πρωϊνό ξύπνημα...
Απάντηση
#24
(21-08-2013, 02:22 AM)dimangelid Έγραψε: Διορθώθηκε μόλις και αυτό Wink Επίσης εμφανίζονται και πάλι τυχόν ενημερωτικά μηνύματα. Σας καληνυχτίζω όλους, έχει πολύ πρωϊνό ξύπνημα...

Ωραία αφού διορθώθηκε και αυτό όλα πάνε ρολόι. Το μόνο που μένει είναι να διορθωθεί το πρόβλημα με τα νέα στην αρχική σελίδα τώρα τι γίνετε με αυτό δεν ξέρω. Εγώ πάντως έβαλα νέα στο Συγκοινωνιακές ειδήσεις προτάσεις χρηστών νέα καλό θα ήταν να μπουν στην αρχική σελίδα αυτά που έβαλα και όποιος χρήστης βάζει σε εκείνο το πεδίο να μπαίνουν στην αρχική ως προσωρινή λύση Wink μέχρι να βρεθεί οριστική λύση στο πρόβλημα
Απάντηση
#25
Στη mobile version, όταν σε κάποιο topic πατάω για last post, με βγάζει στη μέση.
Απάντηση
#26
(27-08-2013, 03:47 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Στη mobile version, όταν σε κάποιο topic πατάω για last post, με βγάζει στη μέση.

Συμφωνώ. Το ίδιο γίνεται και σε μερικά θέματα από υπολογιστή. Επίσης, δεν λειτουργεί η προεπισκόπηση δημοσίευσης στο θέμα "Ποιότητα Παρεχόμενων Υπηρεσιών Της ΕΘΕΛ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα" γιατί βγάζει σφάλμα ότι ο τίτλος θέματος είναι πολύ μεγάλος.
Απάντηση
#27
(27-08-2013, 03:47 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Στη mobile version, όταν σε κάποιο topic πατάω για last post, με βγάζει στη μέση.

Έτσι δουλεύει πλέον. Βασικά δουλεύει έτσι όπως έπρεπε να έρχεται το mybb από τους developers... Δηλαδή εμφανίζει πρωτο, το πρώτο αδιάβαστο post που έγινε από την τελευταία επίσκεψή σου.
Απάντηση
#28
Αν το πρώτο αδιάβαστο post είναι στην προηγούμενη σελίδα εκεί θα πάει;
Απάντηση
#29
(28-08-2013, 11:23 AM)ecoj Έγραψε: Αν το πρώτο αδιάβαστο post είναι στην προηγούμενη σελίδα εκεί θα πάει;

Ναι Smile
Απάντηση
#30
(28-08-2013, 01:21 AM)dimangelid Έγραψε: Έτσι δουλεύει πλέον. Βασικά δουλεύει έτσι όπως έπρεπε να έρχεται το mybb από τους developers... Δηλαδή εμφανίζει πρωτο, το πρώτο αδιάβαστο post που έγινε από την τελευταία επίσκεψή σου.

Το πρόβλημα είναι ότι μου βγάζει δημοσιεύσεις που τις έχω διαβάσει, ως unread. Πχ στο "Ποιότητα Παρεχόμενων Υπηρεσιών Της ΕΘΕΛ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα" τις δημοσιεύσεις από 9/8 έως σήμερα μου τις βγάζει με κόκκινο κουτάκι δίπλα από την ημερομηνία/ώρα...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)