Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αναβαθμιση του MyBB στην εκδοση 1.6,10
#11
(09-08-2013, 09:05 AM)GiannisB Έγραψε: στην mobbile έκδοση στο forum δεν εμφανίζονται πλέον οι επιλογές gallery και open gallery

Το ξερω. Εγκατεστησα απο την αρχη την mobile εμφανιση και πηγαν περιπατο οι επιλογες :p Θα προσπαθησω να το επαναφερω το βραδυ! Οι υπολογιστες του δημαρχειου δεν κανουν για τετοιες δουλειες και το iPad δεν βολευει :p :p
Απάντηση
#12
(09-08-2013, 08:56 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Όλα οκ πλέον και με τα 2 θέματα! Thanks admin! Wink

Τιποτα Wink
Απάντηση
#13
Το forum αναβαθμιστηκε εκδοση 1.6.10 του MyBB στις αρχες της εβδομαδας. Ειναι πιθανο να παρατηρηθουν μικροπροβληματα στην λειτουργια του. Αν εντοπισετε καποιο, αναφερετε το εδω ωστε να το διορθωσουμε Smile
Απάντηση
#14
Παλαιοτερα στην mobile version υπηρχε ενα τετραγωνακι πριν το καθε ονομα χρηστη το οποιο αν ηταν διαβασμενη η δημοσιευση ηταν ασπρο αλλιως ηταν πορτοκαλι. Πλεον δεν το βλεπω να υπαρχει.

Επισης ανεκαθεν ειχα το εξης προβλημα οταν παταω στο λινκ για να παω στις τελευταιες αδιαβαστες δημοσιευσεις με παει στην τελευταια δημοσιευση γενικα με αποτελεσμα να χανω αδιαβαστα posts. Υπαρχει η δυνατοτητα να μας πηγαινει στο πρωτο αδιαβαστο post;
Απάντηση
#15
(12-08-2013, 09:55 PM)meganium Έγραψε: Παλαιοτερα στην mobile version υπηρχε ενα τετραγωνακι πριν το καθε ονομα χρηστη το οποιο αν ηταν διαβασμενη η δημοσιευση ηταν ασπρο αλλιως ηταν πορτοκαλι. Πλεον δεν το βλεπω να υπαρχει.

Επισης ανεκαθεν ειχα το εξης προβλημα οταν παταω στο λινκ για να παω στις τελευταιες αδιαβαστες δημοσιευσεις με παει στην τελευταια δημοσιευση γενικα με αποτελεσμα να χανω αδιαβαστα posts. Υπαρχει η δυνατοτητα να μας πηγαινει στο πρωτο αδιαβαστο post;

1) Ευχαριστω για την αναφορα Smile Μαλλον πηρε και αλλα μαζι του το update απο οτι φαινεται...
2) Τι εννοεις ακριβως; Λες για το link "Νεα Μηνυματα" που ειναι στην κορυφη καθε σελιδας; Η για την περιπτωση που πατας "Τελευταια δημοσιευση" λιγο πιο δεξια απο τον τιτλο του καθε thread;
Απάντηση
#16
Για το λινκ last το δευτερο δηλαδη
Απάντηση
#17
Μπήκα από υπολογιστή και μου εμφανίζεται η mobile έκδοση. Γιατί συμβαίνει αυτό;
Απάντηση
#18
Παιδιά έγινε κάποια αναβάθμιση σχετικά με τις δημοσιεύσεις ας πούμε γράφω κάτι δημοσιεύω και μετά θέλω να γράψω κάτι ΧΩΡΙΣ να κάνω τροποποίηση δημοσίευσης δεν μου βγάζει την άλλη δημοσίευση από κάτω αλλά μια γραμμή στην προηγούμενη και φαίνεται να έκανα τροποποίηση ενώ δεν έκανα
Απάντηση
#19
(17-08-2013, 09:06 PM)GiannisB Έγραψε: Παιδιά έγινε κάποια αναβάθμιση σχετικά με τις δημοσιεύσεις ας πούμε γράφω κάτι δημοσιεύω και μετά θέλω να γράψω κάτι ΧΩΡΙΣ να κάνω τροποποίηση δημοσίευσης δεν μου βγάζει την άλλη δημοσίευση από κάτω αλλά μια γραμμή στην προηγούμενη και φαίνεται να έκανα τροποποίηση ενώ δεν έκανα

Έτσι είναι, όντως. Αποφεύγουμε όμως να γεμίζουμε με απανωτά μηνύματα Smile
Απάντηση
#20
(17-08-2013, 05:21 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: Μπήκα από υπολογιστή και μου εμφανίζεται η mobile έκδοση. Γιατί συμβαίνει αυτό;

Το δοκίμασα από τότε και δεν συμβαίνει ποτέ αυτό από υπολογιστή. Με 3 διαφορετικούς browser και από διαφορετικούς υπολογιστές Smile Οι μόνες περιπτώσεις να γίνει αυτό, είναι να πατήσεις μόνος σου στο link Mobile version κάτω-αριστερά ή ο browser σου να στέλνει, λανθασμένα βέβαια, browser id που αντιστοιχεί σε κινητή συσκευή.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)