Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μια μικρη εισαγωγη...
#11
(09-08-2013, 02:05 PM)kostas260 Έγραψε: Καλορίζικος aquasonic και welcome back dimangelid. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Πως μπορούμε να δούμε το παλιό φόρουμ? πρέπει να στείλουμε κάποιο pm για να μας σταλεί το link? ευχαριστώ πολύ

Το είδα και αυτό χθες ότι δεν παίζει... Δεν ξέρω καθόλου τι έχει γίνει. Το βράδυ θα δω πρώτα τι παίζει με το mobile theme που είναι το εύκολο και αν αντέξω θα δω και το παλιό forum
Απάντηση
#12
(09-08-2013, 02:12 PM)dimangelid Έγραψε: Το είδα και αυτό χθες ότι δεν παίζει... Δεν ξέρω καθόλου τι έχει γίνει. Το βράδυ θα δω πρώτα τι παίζει με το mobile theme που είναι το εύκολο και αν αντέξω θα δω και το παλιό forum

Είχα διαβάσει σε ένα παλιό ποστ ότι είχε αλλάξει το link που οδηγεί στο παλιό φόρουμ και έπρεπε να μας το δώσει ο cmaniac με pm το λινκ (το είχε αναφέρει ο ίδιος). Δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο... Εγώ θυμάμαι ότι απλά έβγαζες το 2 απ' το link και έβγαινε το παλιό
Απάντηση
#13
Το παλιο forum θα μεινει ετσι για λιγο καιρο.
Απάντηση
#14
(10-08-2013, 12:32 AM)AquaSonic Έγραψε: Το παλιο forum θα μεινει ετσι για λιγο καιρο.

Α εννοείς δεν δουλεύει καθόλου? ή υπάρχει κάποιο link? αν υπάρχει και μπορείτε να μου το στείλετε κάντε μια καλή
Απάντηση
#15
Το παλιό το forum έχει κάποια ενδιαφέροντα πράγματα καλό θα είναι να ξανά μπει. Πατάω σκέτο το forum χωρίς το 2 και δεν μου το βγάζει
Απάντηση
#16
Να σου ευχηθώ και εγώ καλή αρχή. (Συγγνώμη για την καθυστέρηση).

 
Απάντηση
#17
Το παλιό forum δεν θα είναι προσβάσιμο μέχρι νεωτέρας.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)