Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Δρομολόγηση στους Κεντρικούς Άξονες
#30
(13-06-2013, 10:10 PM)pvuccino Έγραψε: ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ!!! Μα που νομίζεις ότι βρίσκεσαι νέε μου;; Στη Θεσσαλονίκη;;; Εμείς δεν έχουμε εδώ τέτοια πράγματα του διαβόλου!! Στο μετρό μόνο είχαμε κι αυτή από τότε που άνοιξε η Ανθούπολη γράφει ό,τι να 'ναι! Πως και πως περιμένω την ώρα που θα κοιτάξω την οθόνη και θα γράφει: 1) Ανθούπολη 2) Λιμνούπολη 3) Σούλα ο Τάκης στέλνει χαιρετίσματα! Α ξέχασα! Και του ΗΣΑΠ που λειτουργεί μόνο Τετάρτη και Σάββατο, τις υπόλοιπες ρεπάρει! Big Grin

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα! Στο Μετρό η τηλεματική λειτουργεί άψογα. Και στο Τραμ το ίδιο και μάλιστα είδα ότι το περασμένο ΣΚ ανέφεραν και για το σταθμό του Αγ. Δημητρίου που ήταν εκτός λειτουργίας.
Το πρόβλημα υπάρχει στον ΗΣΑΠ. Στους κεντρικούς σταθμούς (ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΟΜΟΝΟΙΑ, ΑΤΤΙΚΗ, ΕΙΡΗΝΗ, ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ, ΚΗΦΙΣΙΑ κ.α) οι πίνακες τηλεματικής λειτουργούν κανονικά. Στους υπόλοιπους όταν θυμηθούν, λειτουργούν.
Τώρα για λεωφορεία και τρόλεϊ, πιστεύω ότι τα δισέγγονά μου (είμαι 19 χρονών) θα καταφέρουν να δουν την τηλεματική σε λειτουργία για τα οδικά ΜΜΜ της Αθήνας! Tongue
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Δρομολόγηση στους Κεντρικούς Άξονες - από marios.ilioupoli - 14-06-2013, 09:20 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)