Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 1.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα
(03-09-2014, 01:18 PM)johnadm Έγραψε: Τα δρομολόγια απο και προς το σταθμο Ελληνικου τις ώρες αιχμης στο κανονικο πρόγραμμα δρομολογίων (μέχρι τα τέλη Ιουνίου ) ήταν ανά 8 λεπτα. Απο και προς Αγιο Δημητριο ήταν ανα 4 λεπτα.

{...}
Θα ήταν λοιπόν προτιμότερο, κατά την προσωπική μου άποψη, για όλους τους επιβάτες κατά τις ώρες αιχμής τουλάχιστον να υπήρχαν συχνά δρομολόγια από και προς το Ελληνικό (να μην σταματά ο συρμός στον Άγιο Δημήτριο αλλά να συνεχίζει προς Ελληνικό).
Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό είναι εφικτό αλλά αν συνεχιστούν τα πιο αραιά δρομολόγια από και προς ελληνικό αυτό θα απαξιώσει τους νέους αυτούς σταθμούς και είναι κρίμα γιατί δαπανήθηκαν αρκετά χρηματα για την κατασκευή τους και εξυπηρετούν πολλού δήμους των νοτίων προαστίων.

Ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές post

Δεν ήταν στις προθέσεις της ΣΤΑΣΥ να λειτουργήσει τη γραμμή με "κουτσά" δρομολόγια, αλλά δεν υπάρχουν οδηγοί να τη στηρίξουν. Κάτι έλεγαν για εκπαίδευση 12 υπαλλήλων, αλλά δεν ξέρω τί έχει γίνει με το θέμα αυτό. Συμφωνώ με την απαξίωση, φαντάζομαι το ξέρουν και στη ΣΤΑΣΥ ότι έτσι δεν γίνεται δουλειά.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα - από Citaro - 04-09-2014, 12:12 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 05-04-2013, 11:34 AM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 09:48 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 10:22 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 29-04-2013, 11:45 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 30-04-2013, 12:04 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 15 Επισκέπτης (ες)