Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 1.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα
(11-01-2014, 01:29 AM)'marios.ilioupoli' Έγραψε: Τι μακάβριο κλείσιμο...

Για τους νέους συρμούς, φταίει το ξερό τους το κεφάλι. Αλλά και οι υπάρχοντες μια χαρά τα βγάζουν πέρα.

Για τα υπόλοιπα, κάτσε να δούμε τι ειδικότητες θα περιλαμβάνονται στην προκήρυξη, αν κάποτε αυτή βγει και βλέπουμε. Οδηγοί εκπαιδεύονται, αλλά παραμένει ερωτηματικό το πότε θα αναλάβουν. Με κάποιες μετακινησούλες, λειτούργησαν εκδοτήρια και σε "Ανθούπολη" και "Ελληνικό" και γενικώς, κάτι γίνεται.


 
Μα, διάβαζα αυτά που έγραφα, και λέω μόνο αυτό λείπει να πω τώρα..Tongue

Μπορεί να τα βγάζουνε πέρα, αλλά όταν υπάρχουν (δεν έχω ιδέα για ποιο λόγο) καθυστερήσεις η κατάσταση είναι τραγική μέχρι να εξομαλυνθεί πάλι η κατάσταση..
Δεν είναι δυνατόν να χάνεις 3 συρμούς στον Ευαγγελισμό ενώ θες να πας προς Αιγάλεω ΄ξερω γω..
Plus ότι στις ώρες μεγάλης αιχμής (πχ. 8:00-9:00 ας πουμε, ο συρμός ξεκινάει από Δουκίσσης τιγκαρισμένος, και κάπως έτσι συνεχίζει η διαδρομή μέχρι τουλάχιστον Αμπελόκηπους)..
(Στην κόκκινη δεν ξέρω τι παίζει σε ώρες αιχμής, δεν έχω μεγάλη εμπειρεία πέραν του Σύνταγμα-Ομόνοια 'ξερω γω..)

Μπορεί να λέω και βλακίες αλλά η άποψη μου είναι ότι θα έπρεπε η 3 να έχει ακόμα συχνότερα δρομολόγια τις ώρες 08:00-09:00,14:00-16:00,19:30-21:00 'ξερω γω και ας ήταν λίγο πιο αραία τις υπόλοιπες ενδιάμεσα σε αυτές..
Αλλά θα σταματήσω εδώ, γιατί δεν έχω ασχοληθεί όσο εσείς οι υπόλοιποι με το θέμα.. Tongue
Αναγνώριζω παρόλα αυτά, οτί οντως τα πράγματα με τις τελευταίες αλλαγές στα εκδοτήρια πρέπει να είναι καλύτερα πλεόν.. Αρκεί να τηρούνται τα γραφόμενα και να μην έχουμε άδεια εκδοτήρια και "έχει πάει σε μια δουλειά ο υπάλληλος"..
 

 
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα - από i_lie_us - 11-01-2014, 07:00 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 05-04-2013, 11:34 AM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 09:48 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 10:22 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 29-04-2013, 11:45 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 30-04-2013, 12:04 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 Επισκέπτης (ες)