Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 1.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα
Καταρχήν ποια είναι αυτή η σελίδα-γκρουπ στο facebook, που ως θέμα έχει το μετρό ή τα λεωφορεία ή γενικά τα μέσα της Αθήνας;! (Αν δεν θέλετε να πείτε εδώ, να μου την στείλει κάποιος με pm παρακαλώ :p )

On topic: Με το θέμα των ελέγχων κάτι πρέπει να γίνει.. Έχω βγάλει 19 μήνες κάρτα τα τελευταία 2 χρόνια που είμαι φοιτητής, κινούμαι κατά μέσο όρο 1 φορά την ημέρα, και οι έλεγχοι που έχω πετύχει είναι 4-5 στο σύνταγμα και άλλοι τρεις σε λεωφορεία. Η κατάσταση είναι τραγική θεωρώ.
Όσον αφορά το να σταματήσει η παράταση λειτουργίας, το θεωρώ επίσης τραγικό. Βοηθάει πολύ κόσμο (όλη τη νεολαία που βγαίνει κυρίως), και εν μέρει καλύπτει και την κακή νυχτερινή συγκοινωνία.
Αν σταματήσει, το λιγότερο που θέλω είναι λεωφορείο-αντικαταστάτη της γραμμής 3 να διατρέχει τη μεσογείων! Tongue

(Σήμερα σε συρμό που πήρα προς Ανθούπολη, δεν υπήρχε αναγγελία για σταθμούς ποτέ)
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Ποιότητα Παρεχόμενων Υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα - από i_lie_us - 28-10-2013, 09:16 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 05-04-2013, 11:34 AM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 09:48 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 10:22 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 29-04-2013, 11:45 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 30-04-2013, 12:04 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 Επισκέπτης (ες)