Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 1.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα
Πριν κανα δίχρονο κάπου δεν υποτίθεται ότι σε όλους τους συρμούς πρώτης γενιάς εγκαταστάθηκε κλιματισμός;!
Όλο τα καλοκαίρι χρησιμοποιούσα το μετρό σχεδόν καθημερινά και δεν πέτυχα πότε κλιματισμό σε πρώτης γενιάς..
Και γενικά, δεν θυμάμαι πόσο καιρό εχω να πετύχω..
Όσον αφορά τα υπόλοιπα δεν εχω μεγάλα παράπονα για γραμμή τρία στο μετρό τώρα που ξανάρχισα να την χρησιμοποιώ εντατικότερα..
Κάποια δρομολόγια το πρωί από δουκίσσης δεν είναι απολύτως ακριβή αλλά δεν υπάρχει παρά πολύ μεγάλο πρόβλημα. Τιγκαρουν βέβαια αλλά νομίζω ότι η κατάσταση είναι ανεκτή..
Αυτό που δεν θα θεωρούσα ανεκτό ήταν μια διαδρομή που έκανα σήμερα στις 5μισή από ομόνοια σύνταγμα..
Ίσως πέτυχα την περίπτωση, ίσως να έφταιξε και το ότι ήμουν στο πρώτο βαγόνι αλλά η κατάσταση ήταν αποπνικτική σε πρώτης γενιάς τιγκαρισμένο συρμό που πέτυχα προς αγιο δημήτριο.. Τέτοια δυσφορία είχα να νιώσω από α5 σε ώρα αιχμής στις αρχές του χρόνου που είχαμε τη 10ήμερη απεργία στο μετρό..

(Τελευταία απορία.. Οι ηλεκτροδηγοί βρίσκονται ακόμα σε επίταξη; Εννοώ πως όταν έγινε η επίταξη λέγανε ότι δεν μπορούν να κάνουν 24ωρη απεργία παρά μόνο στάσεις εργασίας (και όντως από τότε δεν έχουν κάνει άλλη)..
Αλλά για πόσο ισχύει αυτό;!)
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Ποιότητα Παρεχόμενων Υπηρεσιών ΣΤΑΣΥ - Συχνότητες, δρομολόγια, σχόλια και παράπονα - από i_lie_us - 21-09-2013, 05:20 AM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 05-04-2013, 11:34 AM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 09:48 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 10-04-2013, 10:22 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 29-04-2013, 11:45 PM
RE: Αττικο Μετρό - Γραμμη 2 - από ecoj - 30-04-2013, 12:04 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 Επισκέπτης (ες)