Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος
#61
να ρωτισω κατι ασχετο ? γιατι δεν μπορω να ξεκινησω νεο θεμα ?
Απάντηση
#62
Στις ειδήσεις; ΓΙΑΤΙ;
Απάντηση
#63
Καταρχάς καλωσήρθες!

Δεν σου εμφανίζεται ένα κουμπί κάτω δεξιά που γράφει "Νέο θέμα"; Στις ειδήσεις ήθελες να ανοίξεις το νέο θέμα;

Χρησιμοποίησε και την αναζήτηση του φόρουμ πάνω αριστερά μήπως κάποιο ήδη υπάρχον θέμα σε καλύπτει.

Με πρόλαβες Cmaniac. Mike p στις ειδήσεις ανοίγουν θέματα οι newsposters μόνο. Στο "Συγκοινωνιακες Ειδήσεις (Προτασεις Χρηστων)" μόνο μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα για κάποια είδηση.
Απάντηση
#64
Δεν ξέρω που μπορώ να το γράψω αυτό οπότε συγγνώμη για το off topic σε περίπτωση που παραβιάζω τους κανόνες του forum. Απλά είναι μια σκέψη μου και προβληματισμός μου σχετικά με το ίδιο το forum . Θυμάμαι ποιο παλιά σε σχέση με σήμερα να υπήρχε περισσότερη ενημέρωση και ενεργότητα γύρω από τα θέματα των συγκοινωνιών της Αθήνας. Κάτι που βλέπω να  ατονεί το τελευταίο διάστημα γιατί παρατηρώ τόση εύρη θεματολογία γύρω από διάφορα ζήτημα που ακουμπούν μέχρι το 2010 και 2013 αλλά η ανανέωση γύρω από αυτά τα θέματα να είναι περιοδική σύντομη και σπάνια και απλά με προβληματίζει πως θα εξελιχθεί το forum γιατί πιστεύω πως υπάρχει μερίδα κόσμου που ψάχνει μια παραπάνω ενημέρωση και αναζητεί συζήτηση γύρω από αυτά τα θέματα για προβληματισμούς που έχουν αλλά και προτάσεις που πιστεύουν θα έχουν και αντίκρισμα
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος Cmaniac 228 130.026 22-10-2019, 09:40 PM
Τελευταία Δημοσίευση: garvanitis

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)