Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr Forum² - Σχολιασμος
#21
Ευχαριστουμε παιδια για τις ευχες! Βρε μηπως να κανουμε και καναν αγιασμο ? Tongue
Απάντηση
#22
(17-11-2009, 03:56 AM)Cmaniac Έγραψε: Ευχαριστουμε παιδια για τις ευχες! Βρε μηπως να κανουμε και καναν αγιασμο ? Tongue

Nai ναι συμφωνω για τον αγιασμο.Να μζευτουμε ολοι εκει που ειναι ο σερβερ να κανουμε ενανBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Απάντηση
#23
Με γειες, με γειες!

Μια ερώτηση μονάχα: Για λόγους πληρότητας πιο πολύ, μπορεί καπου να μπει ένα λινκ για το παλιό φόρουμ;
Απάντηση
#24
Πράγματι, το site γενικά, έχει αναμορφωθεί. Και η λέξη συγχαρητήρια, είναι λίγη για αυτούς που εργάστηκαν γι αυτό. Παρατηρώ τις νέες ενότητες που έχουν προστεθεί στο forum και αναρωτιέμαι μήπως το leoforeia.gr να γινόταν sigkoinonies.gr.
ΕΛΒΟ-Δημιουργώντας Ελληνικά
Να χτυπηθεί ριζικά η παράνομη στάθμευση.
Η κρίση θα βοηθήσει κάπως, να "αγαπήσουμε" τις συγκοινωνίες και ιδίως το τρένο.
Απάντηση
#25
Εγω εχω να ρωτησω το εξης: γιατι δεν μπορω να συνδεθω με τον παλιο λογαριασμο μου που ηταν ο papageo?
Απάντηση
#26
Γιατι εγκαταλειφθηκαν ολοι οι παλιοι λογαριασμοι της ιστοσελιδας.

Με λιγα λογια, το παλιο κομματι της ιστοσελιδας δεν συνδεεται με κανεναν τροπο με το νεο.
Απάντηση
#27
Δεν υπάρχει θέμα στην κατηγορία του Προαστιακού. Χθες ανακοινώθηκε ότι δεν ολοκληρώθηκαν τα έργα και συνεχίζονται οι ακυρώσεις/τροποποιήσεις δρομολογίων.
Απάντηση
#28
Καλη αρχη.
Το θεματακι βεβαια ειναι λιγο κουραστικο στο ματι θα ελεγα Undecided Πολλες εναλλαγες.UndecidedAngel
Απάντηση
#29
(25-11-2009, 10:15 PM)Enema Έγραψε: Καλη αρχη.
Το θεματακι βεβαια ειναι λιγο κουραστικο στο ματι θα ελεγα Undecided Πολλες εναλλαγες.UndecidedAngel

Το θεμα ευνοει τα μεγαλα ποστ, σε βαρος των μικρων Wink
Απάντηση
#30
Παιδιά εγώ έχω ένα μικρό πρόβλημα. Στην προβολή νέων μηνυμάτων, ενώ μου βγάζει κανονικά τα τόπικ όπου έχει νέες δημοσιεύσεις δυστυχώς δεν μου έχει το κλασικό σημαδάκι που σε πάει στην τελευταία αδιάβαστη δημοσιεύση. Έχω πατήσει κάτι λάθος? Angel
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Leoforeia.gr Gallery² - Σχολιασμος Cmaniac 228 132.923 22-10-2019, 09:40 PM
Τελευταία Δημοσίευση: garvanitis

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)