Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 2.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος λεωφορείων ΟΣΥ
Όπως και να χει, δεν είναι λογικό να αποσύρονται μαζικά τόσα λεωφορεία (με ποιά αιτιολογία άραγε?) σε τέτοια οικονομική περίοδο για τη χώρα. Είναι παράνοια!
ΕΛΒΟ-Δημιουργώντας Ελληνικά
Να χτυπηθεί ριζικά η παράνομη στάθμευση.
Η κρίση θα βοηθήσει κάπως, να "αγαπήσουμε" τις συγκοινωνίες και ιδίως το τρένο.
Απάντηση
Τα Volvo B7LA του Σαρακακη εχω παρατηρησει οτι εχουν μειωθει αρκετα στους δρομους τι γινεται με αυτα πανε σιγα σιγα για κοψιμο?
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
Δεν ξερω αν ειναι αυτο, αλλα συνηθως αυτα μενουν μεσα απο ελλειψη ανταλλακτικων..
Απάντηση
Ξέρουμε ποία midi έχουν αποσυρθεί?[/quote]
Απάντηση
Δεν απορώ για τα Volvo... αν σκεφτεί κανείς ότι καταργήθηκε το Α9 και έγινε σύντμηση του Α7 τελευταία, περισσέψαν αρκετές. Άρα όταν είναι οι οδηγοί του Α/Σ Π. Ράλλη να βγάλουν έξω αρθρωτά, θα προτιμήσουν τα Solaris.
Απάντηση
(22-12-2010, 12:36 PM)aliance Έγραψε: Ξέρουμε ποία midi έχουν αποσυρθεί?
[/quote]

Σύντομα θα είμαι πάνω στο θριάσειο και θα ενημερώσω για τα midi που αποσύρθηκαν ποια είναι. Αυτό που έχω να πω είναι ότι είναι κανιβαλισμένα και λείπουν πολλά πράγματα από μέσα και απ' έξω πάντως. Φαντάζομαι πήραν πολύ πράγμα για ανταλλακτικά για τα υπόλοιπα
Απάντηση
παντως στο 608 δουλευουν περισσοτερο τα volvo.σπανια να δεις solaris
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
Ξερετε γιατι μου εκανε εντυπωση η μειωση των Volvo στους δρομους και εχω την απορια για το αν πανε για κοψιμο γιατι προ τεσσαρων ημερων που κατεβαινα την Λ.Αθηνων υπηρχαν τρια Volvo ''Αθηνα'' εξω απο την πυλη του Σαρακακη με βγαλμενες τις πινακιδες κυκλοφοριας και μου κινησαν την περιεργεια παντως τα διακριτικα της ΕΘΕΛ ηταν πανω τους, λεω μηπως τωρα που ηρθαν τα Solaris τα Volvo ειναι περισσευουμενα και οπως λεει ο Πανος οι οδηγοι προτιμουν περισοτεροτερο τα καινουργια, Βασιλη πραγματι στο 608 εχει Volvo και ειναι απο τις ελαχιστες γραμμες που εχουν αυτα τα οχηματα για ποσο ακομα αγνωστο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
Μια στιγμή! Στο 608 δεν υπάρχουν και πολλά GN???
114, 115, 149, 170, Ε22 (το Γ1 να 'ταν κι άλλο.........)
Απάντηση
Ναι, γιατί το 608 το μοιράζονται τα Α/Σ Ελληνικού (που είχε το παλιό 222) και Π. Ράλλη (που είχε το 608 ως Ακαδημία - Γαλάτσι).
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Στόλος λεωφορείων ΚΤΕΛ MrVanHool 139 70.804 15-03-2024, 12:15 AM
Τελευταία Δημοσίευση: patrinos

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 16 Επισκέπτης (ες)