Αξιολόγηση Θέματος:
  • 6 Ψήφοι - 3.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ελλάδα TV] 9 έως 13 Μαρτίου η 4η Γιορτή Λακωνικών Προϊόντων στο Σύνταγμα
#1
Ύστερα από την απόλυτη επιτυχία των προηγουμένων ετών, το ΜΕΤΡΟ στο Σύνταγμα θα υποδεχθεί το διάστημα από 9 έως 13 Μαρτίου τους Λάκωνες παραγωγούς για την 4η Γιορτή Λακωνικών Προϊόντων. Ένας από τους βασικούς συντελεστές της προσπάθειας, που ήδη έχει αποδώσει καρπούς, είναι ο Δημοτικός Σύμβουλος Σπάρτης και γνωστός σκηνοθέτης κ. Μανούσος Μανουσάκης, ο οποίος μίλησε στον Αντώνη Φελούρη για την φετινή γιορτή.

http://www.elladatv.gr/site/index.php?Ca...cleid=3387
Απάντηση
#2
Ως Λακωνας, σας παροτρυνω να περασετε μια βολτα σ αυτες τις ημερομηνιες και να δοκιμασετε τα προιοντα του τοπου μου, σιγουρα εχετε πραγματα να δειτε και γευσεις να δοκιμασετε. Δεν θα χασετε Smile
Απάντηση
#3
Τα προιοντα της Λακωνιας τα εχω δοκιμασει απο πρωτο χερι και πραγματικα ειναι αξιολογα!
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#4
Είναι πραγματικά κρίμα που δεν κάνουν κάτι και οι υπόλοιποι νομοί της χώρας κάτι παρόμοιο, έτσι ώστε να δείξουμε την παράδοση του τόπου μας και να δείξουμε υπερηφάνεια για την καταγωγή μας και όχι να κρυβόμαστε πίσω από τον χαρακτηρισμό "Αθηναίος" νομίζοντας ότι θα μας κοροϊδέψουν για την καταγωγή μας!!
Βάλτε Solaris Urbino 8.6 σε 537,712,728,729 και αυξήστε τα δρομολόγια του Γ9, του Α10 και του Β10!! Τροποποιήστε τα τοπικά του Μενιδίου και βάλτε την αφετηρία στο ΣΚΑ!! Δημιουργήστε μία νέα γραμμή να καλύπτει Κύπρου & Ιωνίας!!
Απάντηση
#5
Συμφωνω και εχεις δικιο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)