Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 2.75 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών
#67
(03-02-2011, 03:37 PM)liakos73 Έγραψε: Αν δεν έχεις καμία σχέση με την ΕΘΕΛ, τότε, να ασχοληθείς με την δουλεία που ασχολείστε γιατί θα σε πάρει και εσένα η μπάλα, όπως και τον πανο81, που λέει ότι, είναι δικηγόρος, αλά όλη μέρα ασχολείται με τα ΜΜΜ και μετά μας λέει γιατί έχει κάτι μήνες να δει ένα ευρώ από το αφεντικό του. Κάτι ακόμα δεν είμαι συνδικαλιστής αλά προσπαθώ να υπερασπισθώ την εργασία μου και το μισθό που είναι 1300 ευρώ μετά από δεκατρία χρόνια στην εργασία μου.
απο τη μια εχεις οταν λες "υπερασπιζομαι" το μισθο μου κ καλα κανεις κ μαζι σου ειμαστε,απ'την αλλη τι εννοεις "ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ Η ΜΠΑΛΑ Κ ΕΣΕΝΑ"??το εχετε καταλαβε οτι κανατε τις συγκοινωνιες ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ???κ ολα αυτα επειδη καποια τσουτσεκια,ΑΔΕΡΦΕΣ τις λεω εγω(για μην πω κατι αλλο),το παιζουν "συνδικαλιστες" κ μου βγαινουν στα καναλια σαν αλλοι "τζωρτζατοι" που κρεμασαν εναν ολκληρο κλαδο!!!!!τι να πουν κ οι αυτοκινητιστες των ΚΤΕΛ??χρεωμενοι μεχρι τα μαλλια,επιδοτησεις ταγμενες που δεν ερχονται,τα αμαξια να γραφουν χλμ κ εξοδα, σε αντιθεση με εσας που τα εξοδα σας ειναι καφες,τσιγαρα κ οτι φατε στο χερι!κ δε κανω λαθος,ξερω τι λεω!!!ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ Κ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ!!!!!φροντιστε να αλλαξετε σταση,να ερθετε κοντα στον επιβατη!κ τοτε θα εχετε δυναμη για ολα τα παραπανω..με τον ΕΠΙΒΑΤΗ ΜΑΖΙ!!!
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών - από giorgos -1- - 03-02-2011, 07:03 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Το Βήμα] Νέες κινητοποιήσεις των εργαζομένων στα λεωφορεία από την Τετάρτη Cmaniac 25 27.221 03-01-2011, 03:19 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)