Αξιολόγηση Θέματος:
  • 8 Ψήφοι - 1.63 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Το Βήμα] Νέες κινητοποιήσεις των εργαζομένων στα λεωφορεία από την Τετάρτη
#21
Μην τυχόν και παραδεχτούν τις ευθύνες τους!

Το ότι φοροδιαφεύγει ο Α τραγουδιστής ή το Β μανεκέν ή ο Γ ποδοσφαιριστής ή ο Δ δικηγόρος, νομιμοποιεί τις δικές τους απεργίες! Άκουσον άκουσον! Συγνώμη αλλά και το άτομο με την μεγαλύτερη νοητική υστέρηση στον κόσμο, αν άκουγε κάτι τέτοιο θα πάθαινε ασφυξία από το γέλιο. Πού νομίζουν ότι απευθύνονται; Και στο κάτω κάτω, αν εγώ αποταθώ στον Δ δικηγόρο για μια υποθεσή μου και κάνει την δουλειά του, αφοδεύθηκα (για να το πω πιο κόσμια :-) ) εγώ αν φοροδιαφεύγει. Το καθήκον του απέναντί μου το έκανε, ούτε εμπόδισε κάποιον άλλο από το να φέρει σε πέρας το καθήκον του απέναντί μου.

Τα λεωφορεία έχουν ξεκινήσει από πριν τις 9:00 πάντως, στις 8:40 είδα σε κυκλοφορία οχήματα και στο Α7 ή Β7 και στο Β5 και στο 230. Τα τρόλλεϊ είναι ακόμη "μέσα". Με το μετρό δεν ξέρω τι έγινε, αν άφησαν να ξεκινήσουν τα τρένα στις 9:00 ή αν θα πάει για 24ωρη.


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Το Βήμα] Νέες κινητοποιήσεις των εργαζομένων στα λεωφορεία από την Τετάρτη - από panos81 - 03-01-2011, 10:12 AM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Ναυτεμπορική] Συνελεύσεις εργαζομένων στα ΜΜΜ την Τρίτη για τις κινητοποιήσεις Konstantinos MercedesBenz 0 2.228 10-10-2011, 08:17 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Konstantinos MercedesBenz
  [ΟΑΣΑ] Ανακοίνωση: Απεργιακές κινητοποιήσεις στα ΜΜΜ τη Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου GeorgIrisbus 0 2.511 27-09-2011, 03:04 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GeorgIrisbus
  [ΟΑΣΑ] Ανακοίνωση: Απεργιακές κινητοποιήσεις στα ΜΜΜ (Τρίτη και Τετάρτη) GeorgIrisbus 0 2.555 26-09-2011, 07:58 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GeorgIrisbus
  [Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών Cmaniac 92 112.803 09-02-2011, 01:09 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)