Αξιολόγηση Θέματος:
  • 13 Ψήφοι - 2 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη
#53
Σημερα το πρωι ο αδερφος μου πηγε κατα τις 9παρα στο τερμα του 802 στο Δασος Χαιδαριου για να παει στην δουλεια του στον Πειραια μεχρι τις 09.05 ειχαν μαζευτει καμια εικοσαρια ατομα στο τερμα, τελικα το λεωφορειο ηρθε 09.50 [Να υπενθυμησω οτι το αμαξοστασιο που εδρευουν τα Agora S ειναι στον Ρεντη που ειναι μια αποστση 14ων λεπτων] ηρθε το λεωφορειο τους πηρε και μεχρι το γενικο κρατικο Νικαιας το λεωφορειο τιγκαρε, μου λεει ο αδερφος μου ειχε τοσο πολυ γεμισει με αποτελεσμα να μην κλεινουν οι πορτες και οι επιβατες αρχισαν να φωναζουν κτλ, ο οδηγος ηταν αρκετα οξυθυμος και αρχισε να ριχνει κατι μπινελικια και παραλληλα σταματησε το λεωφορειο στην ακρη του δρομου και κατεβασε με το ζορι αρκετα ατομα για να παρουν το επομενο, παρα κατω μην σας πω τι εγινε μου τα ειπε ο αδερφος μου... συμπερασμα μερικοι θελουν και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο. Ειμαι και εγω οδηγος σε δημοτικη συγκοινωνια αλλα αυτο που εκανε ο συναδελφος ΕΘΕΛιτης ηταν μεγαλο φαουλ.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη - από Konstantinos MercedesBenz - 23-12-2010, 06:10 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [NewsIt.gr] Προβλήματα στις πτήσεις την επόμενη Τετάρτη Konstantinos MercedesBenz 1 3.348 14-06-2011, 07:04 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Konstantinos MercedesBenz
  [ΤΑ ΝΕΑ] Εβδομάδα ταλαιπωρίας από τις απεργίες Cmaniac 70 76.132 19-12-2010, 01:56 AM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)