Αξιολόγηση Θέματος:
  • 13 Ψήφοι - 2 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη
#37
(21-12-2010, 09:42 AM)panos81 Έγραψε:
Αν ψάχνετε για εναλλακτική μορφή διαμαρτυρίας, πάρτε μερικά αρθρωτά λεωφορεία και παρκάρετέ τα μπροστά στα parking της Βουλής να μην μπορεί να μπει και να βγει καμία υπουργική λιμουζίνα. Εν ανάγκη φέρτε και δύο Δεινόσαυρους με την ΟΒΒΟ και βάλτε τους φωτιά άμα λάχει, ή βάλτε μπροστά τους κινητήρες τους να ντουμανιάσει η Βουλή. Πιο πολύ θα τους τσούξει αυτό.

Το θέμα είναι ότι σήμερα είναι η τελευταία μέρα που λειτουργούν οι έδρες των Δικαστηρίων με τακτικές δικασίμους, λόγω των διακοπών Χριστουγέννων και Νέου Έτους, και δεν ξέρω κατά πόσο τα τμήματα διακοπών θα ασχοληθούν με το να κηρύξουν τις απεργίες παράνομες και καταχρηστικές.

ΕΥΓΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ!!! Αυτο το εχω γραψει επανηλλειμενα!!Big Grin αλλα που.......
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη - από TMantzas - 21-12-2010, 03:43 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [NewsIt.gr] Προβλήματα στις πτήσεις την επόμενη Τετάρτη Konstantinos MercedesBenz 1 3.348 14-06-2011, 07:04 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Konstantinos MercedesBenz
  [ΤΑ ΝΕΑ] Εβδομάδα ταλαιπωρίας από τις απεργίες Cmaniac 70 76.129 19-12-2010, 01:56 AM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)