Αξιολόγηση Θέματος:
  • 13 Ψήφοι - 2 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη
#24
(20-12-2010, 05:30 PM)lanciahf Έγραψε: αν θες να μαθεις αν φοβαμαι ελα να με βρεις , ο αλεξης και ο αγγελιδης εχουν το τηλ, μου να στο δωσουν, εδω δεν χεστηκαμε οταν επρεπε θα χεστουμε τωρα επειδη καποιοι δυσανασχετουν, μακαρι να μπορουσα να κανω απεργια διαρκειας να γονατισει το συμπαν.ευχαριστω για την φιλοξενια αλεξη στο φορουμ σου αλλα επειδη βλεπω οτι εχεις γεμισει καραμητρους και δεν εχω ορεξη να απανταω στις ηλιθιερς ερωτησεις του καθε ελληναρα, σε φιλω γλυκα, και σε περιμενω σε ενα δρομολογιο να δει τα ζωα που κουβαλαω

Η απάντησή σου φιλε μου "φλερτάρει" απο μόνη της με τη διαθεσιμότητα. Επειδή δεν είμαι ρουφιάνος -αλλιως θα εβλεπες και τις φωτογραφίες που σου υποσχέθηκα- καλα θα κάνεις να πεις αυτα τα παραπάνω στον πολιτικό σου προιστάμενο να σε ξηλώσει αρμοδίως. Αν αυτη η νοοτροπία θεωρείται νοοτροπία δημόσιου λειτουργού, μάλλον είναι φανερό γιατι δεν πάνε καλά τα πράγματα στη χώρα. Καλύτερα να προσλάβουμε θανατοποινίτες.. Tongue

Οσο για το αν είμαι "καραμήτρος" κι αν εσυ που δεν είσαι "καραμήτρος" φοβάσαι, θα το δείξει η ιστορία. Προς το παρόν συνεχίζεις να μη μου απαντάς τι θα κανεις εσυ για την δουλεία μου που με αναγκάζεις να ρισκάρω λόγω της αντισυνταγματικής και απάνθρωπης συμπεριφοράς σου ως δημόσιος λειτουργός. Θα έρθεις να κάνουμε απεργία ή μολις παντελονιάσεις το δώρο και το μισθό θα την κάνεις για το χωριό ως τις 7 Γενάρη που ανοίγουν τα σχολεία;

Με συγχωρουν οι φίλοι για την ένταση, κι εγω συμφωνω με τα αιτήματά σας και υποστηρίζω δημοσίως, φτάνει να μην γίνονται τροχοπέδη για τις ζωές μας, οπως εχει γίνει τις τελευταίες ημέρες. Επίσης στηλιτεύω την προκλητική στάση των απεργών στα καφενεία. Πατε τα λεωφορεία και κλείστε τη βουλή και θα είμαι κι εγω εκει.


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη - από stavros2004 - 20-12-2010, 06:48 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [NewsIt.gr] Προβλήματα στις πτήσεις την επόμενη Τετάρτη Konstantinos MercedesBenz 1 3.348 14-06-2011, 07:04 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Konstantinos MercedesBenz
  [ΤΑ ΝΕΑ] Εβδομάδα ταλαιπωρίας από τις απεργίες Cmaniac 70 76.131 19-12-2010, 01:56 AM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)