Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3.21 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
Πριν από 2 εβδομάδες ήμουν στο 860 προς Φάληρο. Περίπου στον σταθμό του ΗΣΑΠ του Μοσχάτου άρχισε να μυρίζει κάτι καμμένο. Στην αρχή θεώρησα ότι ήταν κάτι από έξω και δεν έδωσα σημασία. Όσο όμως πλησιάζαμε στην Ποσειδώνος η μυρωδιά δεν έφευγε, με ρώτησε μια συνεπιβάτης μου αν μυρίζει κάτι καμμένο και ενημέρωσε τον οδηγό για μυρωδιά καμμένου στο πίσω μέρος του οχήματος. Ο οδηγός δεν σταμάτησε και συνέχισε κανονικά το δρομολόγιο, αν και είμασταν κοντά στο τέρμα πλέον. Μετά από 2'-3' κατέβηκα στην παραλιακή και κοιτώντας το πίσω μέρος του Agora δεν είδα κάτι ιδιαίτερο. Στην τηλεματική πάντως εκείνη την μέρα είδα ότι το δρομολόγιο που θα εκτελούσε το συγκεκριμένο όχημα από το Φάληρο δεν έγινε και υπήρχε κενό μιας ώρας.

Σήμερα το πρωί πέτυχα την ίδια κοπέλα και μου είπε ότι ο οδηγός τελικά κατέβασε όλους τους επιβάτες στην Αγία Σκέπη γιατί πλέον άρχισαν να βγαίνουν καπνοί από το πλάι και πίσω μέρος του οχήματος. Δεν θυμάμαι πλέον τον αριθμό του οχήματος αλλά αναφέρω το περιστατικό για να έχουμε στο νου μας ότι αν κάτι φαίνεται (ή μυρίζει στην περίπτωση αυτή Tongue ) να πάει λάθος να το αναφέρουμε στον οδηγό για να μην κινδυνεύσουν οι επιβάτες.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Βλάβες - από TMantzas - 11-02-2010, 03:04 PM
RE: Απρόοπτα συμβάντα (βλάβες, ατυχήματα κλπ) - από Giannis - 27-02-2024, 10:13 AM
[split] Renault Agora CNG - από Vasilis21 - 12-07-2012, 02:53 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 24 Επισκέπτης (ες)