Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3.21 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
Όπως θα ακούσατε μερικοί στην tv ή στο ραδιόφωνο, θα διαβάσατε κάποιοι άλλοι στο διαδίκτυο, ή θα είδατε στο facebook (για τον κύριο nikos1991 ομιλώ Tongue ), απόψε είχαμε απειλή για βομβα σε λεωφορείο που κινούνταν στη Λ. Βουλιαγμένης.

Αν και όλα συνέβησαν στο ύψος του Μετρό Ηλιούπολης (στη γειτονιά μου δηλαδή), δε γνωρίζω λεπτομέρειες (εγώ και ο Τηλεβόας τέτοια τύχη!). Απλά θα σας μεταφέρω πως μόλις μετέδωσε ο mister Ευαγγελάτος την είδηση, βγήκε στο μπαλκόνι μου για να δω τι παίζει, όπου διαπίστωσα ότι είχαν εκτρέψει την κυκλοφορία από τη Σοφ. Βενιζέλου προς τα στενά. Βγαίνοντας μετά έξω για να δω τι παίζει, αφού είχε μεταδώσει το ΣΚΑΪ ότι πέρασε ο χρόνος που είχε δοθεί και βόμβα δεν εξερράγη, το μόνο που είδα ήταν ένα λεωφορείο ακινητοποιημένο στην εσοχή του Μετρό στο ρεύμα προς Γλυφάδα και την κυκλοφοριακή συμφόρηση. Μέχρι να κάνω μια βόλτα και να περάσω μέσω του Μετρό στην απέναντι πλευρά, το λεωφορείο είχε αναχωρήσει για άλλες πολιτείες και το μόνο που είχε μείνει στο σημείο ήταν ένα αυτοκίνητο με κρατικές πινακίδες.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Βλάβες - από TMantzas - 11-02-2010, 03:04 PM
RE: Απρόοπτα Συμβάντα (Βλάβες, ατυχήματα κλπ) - από marios.ilioupoli - 12-12-2013, 10:07 PM
[split] Renault Agora CNG - από Vasilis21 - 12-07-2012, 02:53 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 19 Επισκέπτης (ες)