Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3.21 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
#21
Μπροστά στα μάτια μου έφυγε το όχημα, κατέβαινα από την πύλη της Πανεπιστημιούπολης, κοιτάζω αριστερά μου να δω αν υπάρχει λεωφορείο να με πάει μερικές στάσεις παρακάτω κι αρχίζω να κατευθύνομαι προς το σημείο που ήταν σταθμευμένο. Όταν έφτασα στο ύψος που βρίσκεται το περίπτερο πλησίον της στάσης παρατηρώ το όχημα να κινείται προς το πίσω. Μέχρι να γυρίσω το βλέμα μου είχε χτυπήσει με κάτι κίτρινα τσιμεντένια κολονάκια που υπάρχουν στη δεξιά λωρίδα στάθμευσης δίπλα στο μαρμαράδικο. Κι εκεί που να πάω το αυθόρμητο "τι κάνει ο Μ@#@#@ς" διαπιστώνω πως δεν υπήρχε οδηγός. Επειδή είχε το τιμόνι όλο αριστερά το λεωφορείο δίπλωσε και δεν έφυγε παρακάτω. Αφού περίμενα κανα 10λεπτο, κινήθηκα προς το τέρμα του 230. Εκεί ήταν 2 άτομα, ένας με το μπλε πουκαμισάκι κι άλλος ένας με μπλούζα, οπότε τους ρωτάω μήπως ξέρουν που είναι ο οδηγός του 608, κι αφού μου απάντησε ό,τι ήταν ο ίδιος, τον ενημέρωσα για την κατάσταση του οχήματος που ούτε ο ίδιος δεν μπορούσε να πιστέψει. Μετά πήρα το 230 κι έφυγα. Τονίζω πως το όχημα ήταν σταματημένο με σβηστά φώτα και κλειστές πόρτες.
Αν έχετε κάποια άλλη απορία είμαι στη διαθεσή σας.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Βλάβες - από TMantzas - 11-02-2010, 03:04 PM
RE: Απρόοπτα Συμβάντα (Βλάβες, ατυχήματα κλπ) - από nikos1991 - 15-09-2011, 06:45 PM
[split] Renault Agora CNG - από Vasilis21 - 12-07-2012, 02:53 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 19 Επισκέπτης (ες)