Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
We are back, and we are new!
#31
Φακμαλαιφ τα λινκ συνεχεια προβλημα ειναι... Δεν θα βαλω πορτοκαλι, θα δω τι θα βαλω...
Απάντηση
#32
Και άλλο πρόβλημα στην κανονική Gallery: βλέποντας μια φωτογραφία, δεν εμφανίζεται το όνομα του αρχείου, το άλμπουμ και οι λέξεις κλειδιά. Άσπρη γραμματοσειρά σε άσπρο φόντο Tongue Στην Open Gallery δουλεύει μια χαρά.

   
Απάντηση
#33
Το χιονάκι ζαλίζει λίγο (και δε λέει και να το στρώσει)
Απάντηση
#34
Εδώ και μήνες, όταν από το κινητό επιλέγω "Νέα Μηνύματα", λαμβάνω το γνωστό μήνυμα "Συγγνώμη, αλλά δεν επιστράφηκε κανένα αποτέλεσμα...". Όταν πάω σπίτι και ψάξω από το laptop βλέπω νέα μηνύματα.
Απάντηση
#35
(15-04-2016, 05:11 PM)abc Έγραψε: Εδώ και μήνες, όταν από το κινητό επιλέγω "Νέα Μηνύματα", λαμβάνω το γνωστό μήνυμα "Συγγνώμη, αλλά δεν επιστράφηκε κανένα αποτέλεσμα...". Όταν πάω σπίτι και ψάξω από το laptop βλέπω νέα μηνύματα.

Κανονικά το βλέπω να δουλεύει, έχοντας φυσικά κάνει login πρώτα! Μόλις μπήκα από κινητό, στην Mobile έκδοση του forum, και βγάζει κανονικά αποτελέσματα. Αν δεν κάνω login μου βγάζει και εμένα το ίδιο αποτέλεσμα.
Απάντηση
#36
(22-04-2016, 11:20 PM)dimangelid Έγραψε: Κανονικά το βλέπω να δουλεύει, έχοντας φυσικά κάνει login πρώτα! Μόλις μπήκα από κινητό, στην Mobile έκδοση του forum, και βγάζει κανονικά αποτελέσματα. Αν δεν κάνω login μου βγάζει και εμένα το ίδιο αποτέλεσμα.

Έχεις δίκιο! Yeah!Είχα αποσυνδεθεί χωρίς να το καταλάβω Sad

Ευχαριστώ πολύ!
Απάντηση
#37
Έχω ένα "επίπεδο προειδοποίησης 33%" για ένα εκτός θέματος μήνυμα εδώ και 8 χρόνια. Πότε εκτίω την ποινή μου;

Άκης Τσοχατζόπουλος
Αν δεν έχεις χιούμορ, δεν στο πήρα εγώ - σόρι.
Απάντηση
#38
(02-11-2017, 02:39 PM)amoran Έγραψε: Έχω ένα "επίπεδο προειδοποίησης 33%" για ένα εκτός θέματος μήνυμα εδώ και 8 χρόνια. Πότε εκτίω την ποινή μου;

Άκης Τσοχατζόπουλος

Αγαπητέ Άκη, σου απονεμήθηκε χάρη από τον Πάκη.

Για την Βίκυ βλέπουμε.
Απάντηση
#39
(02-11-2017, 03:13 PM)N1Ellinikou Έγραψε: Αγαπητέ Άκη, σου απονεμήθηκε χάρη από τον Πάκη.

Για την Βίκυ βλέπουμε.

Κλαίω με το σχόλιο Dennis!!!!!! :p
Απάντηση
#40
Καλησπέρα θέλω να ρωτήσω αν θα έχουμε Mobile version του site;
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)