Αξιολόγηση Θέματος:
  • 55 Ψήφοι - 2.73 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος ΟΑΣΘ και γραμμές
(09-06-2012, 02:15 AM)george-oasth Έγραψε: Το 78Ν απο πιο αμαξοστασιο παιρνει οχηματα?

από Σταυρούπολη
(09-06-2012, 12:02 PM)GiannisB Έγραψε: από Σταυρούπολη

εχω δει και οχηματα του φοινια..χθες ειδα το 702,μια αλλη φορα ειδα το 872 και το 835 μια φορα...
Σημερα κατα τις 11, αλεξανδρος με αριθμο 634 αν θυμαμαι καλα, με αλαρμ, 10km/h, ντουμανι και ενα φορτηγακι της υπηρεσιας συντηρης του ΟΑΣΘ να ακολουθει κατα ποδας.

Το μοτερ εκανε ενα τακ-τακ-τακ-τακ-τακ και αν καταλαβα καλα κατευθυνοταν προς αμαξοστασιο.
Τρομερη ζεστη απο τον κινητηρα καθως περασε απο διπλα μου.
Να φανταστω δεν θα επισκευαστει καν?
(11-06-2012, 11:11 PM)Enema Έγραψε: Σημερα κατα τις 11, αλεξανδρος με αριθμο 634 αν θυμαμαι καλα, με αλαρμ, 10km/h, ντουμανι και ενα φορτηγακι της υπηρεσιας συντηρης του ΟΑΣΘ να ακολουθει κατα ποδας.

Το μοτερ εκανε ενα τακ-τακ-τακ-τακ-τακ και αν καταλαβα καλα κατευθυνοταν προς αμαξοστασιο.
Τρομερη ζεστη απο τον κινητηρα καθως περασε απο διπλα μου.
Να φανταστω δεν θα επισκευαστει καν?
και φυσικα θα επισκευαστει,για πιο λογο να μην γινει?
Ειχα την εντυπωση οτι οι αλεκοι αντικαθιστουνται? Και εαν ισχυει αυτο, τοτε η επισκευη δεν θα ειναι μη συμφερουσα?
(12-06-2012, 12:14 PM)Enema Έγραψε: Ειχα την εντυπωση οτι οι αλεκοι αντικαθιστουνται? Και εαν ισχυει αυτο, τοτε η επισκευη δεν θα ειναι μη συμφερουσα?

πηραν παραταση οι 600αρηδες
(12-06-2012, 12:16 PM)Giannis B10M Έγραψε: πηραν παραταση οι 600αρηδες

Επισημα ποση διαρκεια παρατασης πηραν τα 600αρια??

(13-06-2012, 06:38 PM)george-oasth Έγραψε: Επισημα ποση διαρκεια παρατασης πηραν τα 600αρια??

επισημα δεν εχουν πει,ανεπισημα εχω ακουσει εως και 5 χρονια απο οδηγους της Μηχανιωνας πραγμα δυσκολο ομως τοσο πολυ.
(13-06-2012, 06:57 PM)Giannis B10M Έγραψε: επισημα δεν εχουν πει,ανεπισημα εχω ακουσει εως και 5 χρονια απο οδηγους της Μηχανιωνας πραγμα δυσκολο ομως τοσο πολυ.
Μπορουμε να πουμε οτι πηραν παραταση εως οταν ερθουν τα καινουργια λεωφορεια απο το καινουργιο διαγωνισμο??(αν γινει βεβαια)

το θεμα ειναι ποτε θα γινει αυτο,τα scania του φοινικα τα εκαναν φρεσκαρισμα απο εξω το χρωμα τους και επισης εχουν γινει και μηχανικες βελτιωσεις και αυτο παει να πει οτι θα παρουν αρκετη παραταση.


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 12 Επισκέπτης (ες)