Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τροποποιήσεις λεωφορειακών γραμμών με το άνοιγμα των νέων σταθμών Μετρό
#51
Α3/Β3 εχουν 10 οχηματα και σιγουρα εχουν 1 Ν1 αρα στην καλυτερη 9
Α4 με 9 οχηματα βγαινει και εχει σιγουρα 2-3 Ν1 αρα 7 στην καλυτερη
Και το 154 βγαινει 5 οχηματα
Για τα υπολοιπα δεν ειμαι σιγουρος αλλα για το 608 νομιζω οτι βαζεις λιγες νταλικες γιατι volvo δεν μπαινουν τοσα πολλα οπως και για το α7 νομιζω οτι εχει περισσοτερες
Το α5 γκαζιερες νομιζω εχει μονο το σκ
Απάντηση
#52
Α3/Β3: Συγνώμη για πριν που είπα 10 αλλά υπάρχει χρονικό διάστημα το μεσημέρι που είναι σίγουρα 11. Απλά παίζουν και Ν1.
A4 πρωί 10-μεσημέρι 9.
Απάντηση
#53
Α3 και ειδικά το Β3 έχει δύο - τρία Ν1 σε καθημερινή βάση σίγουρα. Το βλέπω πολύ συχνά με Ν1.
Το 608 τραβάει και Solaris άλλα δεν είναι πάνω από τρία την ημέρα. Ούτε τα Volvo είναι πολλά. Τα περισσότερα GN2 είναι.
Απάντηση
#54
Και το ερωτημα μου παραμενει! Οι υπολοιπες 80-90 νταλικες καθονται; Ειναι χαλασμένες; ´Η δεν χρησιμοποιουνται για εξοικονομηση καυσιμου;
Απάντηση
#55
Κάποιες (όχι πολλές) σίγουρα τα έχουν παίξει. Και στη Ράλλη αρκετές (κυρίως Volvo) είναι out of service λόγω προβλημάτων. Άλλα και τα Solaris βγάζουν βλάβες. Πρόσφατα ένα Solaris έμεινε στη Θηβών ενώ ήταν στο 703. Άλλα και πάλι κάποια αρθρωτά δεν ξέρω γιατί δεν χρησιμοποιούνται αφού μπορούν.
Απάντηση
#56
(11-02-2013, 12:40 PM)georgio Έγραψε: Και το ερωτημα μου παραμενει! Οι υπολοιπες 80-90 νταλικες καθονται; Ειναι χαλασμένες; ´Η δεν χρησιμοποιουνται για εξοικονομηση καυσιμου;

Σαφώς κάποιες θα κάθονται αλλά ίσως και να μην υπήρχουν αρκετοί οδηγοί με δίπλωμα που να τους επιτρέπει να οδηγήσουν 18μετρο όχημα.
Απάντηση
#57
Α παιζει κ αυτο; Δηλαδή είναι αλλοι οδηγοι για 12μετρα κ αλλοι για 18μετρα; Επισης ενας οδηγος σημερα μου ειπε οτι σε πολλα οχηματα δεν βγαζουν αδειες λογω κοστους
Απάντηση
#58
(12-02-2013, 02:30 AM)georgio Έγραψε: Α παιζει κ αυτο; Δηλαδή είναι αλλοι οδηγοι για 12μετρα κ αλλοι για 18μετρα; Επισης ενας οδηγος σημερα μου ειπε οτι σε πολλα οχηματα δεν βγαζουν αδειες λογω κοστους

Το αρθρωτό χρειάζεται Ε' κατηγορίας δίπλωμα, αντίθετα από το κανονικό και midi που απαιτούν Δ'.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#59
http://ypodomes.com/index.php/statheri-t...E%BB%CE%B7
Κοιτάξτε τι λέει στο κομμάτι ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ.

Αναμένεται να τοπικοποιηθεί πολύ πράμα ειδικά στα Νότια Προάστια.
Απάντηση
#60
(26-02-2013, 01:39 PM)ecoj Έγραψε: http://ypodomes.com/index.php/statheri-t...E%BB%CE%B7
Κοιτάξτε τι λέει στο κομμάτι ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ.

Αναμένεται να τοπικοποιηθεί πολύ πράμα ειδικά στα Νότια Προάστια.

αναφερει και την αναβυσσο γιατι??
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Τροποποιήσεις λεωφορειακών γραμμών με την έλευση του τραμ στον Πειραιά eniakosatesseras 29 24.813 13-11-2021, 12:41 PM
Τελευταία Δημοσίευση: kostas720
  Τροποποίηση λεωφορειακών γραμμών λόγω της έλευσης μετρό στη δυτική Αττική Larioupol 39 38.269 10-07-2020, 04:34 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Larioupol

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 7 Επισκέπτης (ες)