Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 3.14 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ΤΑ ΝΕΑ] Εβδομάδα ταλαιπωρίας από τις απεργίες
#61
Και χθες λανσάρισαν καινούριο web-site... δεν παίζονται οι αθεόφοβοι...το site τους μάρανε...
#62
(17-12-2010, 09:54 AM)panos81 Έγραψε: Και χθες λανσάρισαν καινούριο web-site... δεν παίζονται οι αθεόφοβοι...το site τους μάρανε...

Ετσι ειναι.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
#63
Αναρρωτιέμαι όμως... η Ε.ΘΕ.Λ. πώς και άρχισε να διαφοροποιεί την στάση της από τους υπόλοιπους; Σήμερα δεν μετέχει καθόλου στην στάση, ενώ την Δευτέρα θα λειτουργήσει 9:00 π.μ. με 9:00 μ.μ. παρότι οι υπόλοιποι ξανααπεργούν.
#64
Πιθανόν κατάλαβαν ότι απο την στιγμή που το νομοσχέδιο ψηφίστηκε τους συμφέρει να δουλέψουν και πιθανόν αν ξεσπάσει καμία φασαρία με τους υπόλοιπους που απεργούν αυτοι να βγούν λάδι... Άβυσσος το μυαλό των συνδικαλιστών!!! :p
#65
Από την άλλη την Τετάρτη, αν όντως έγινε ό,τι έγραφε ο ιστότοπος του Ο.Α.Σ.Α., το τραμ είχε μόνο συμβολική συμμετοχή (αρχή βάρδιας με 6:00 π.μ. και μεσάνυχτα με λήξη βάρδιας). Τώρα όμως μετέχει όλη την εβδομάδα...

Για την επόμενη Πέμπτη αποφάσισαν;
#66
(17-12-2010, 11:50 AM)panos81 Έγραψε: Αναρρωτιέμαι όμως... η Ε.ΘΕ.Λ. πώς και άρχισε να διαφοροποιεί την στάση της από τους υπόλοιπους; Σήμερα δεν μετέχει καθόλου στην στάση, ενώ την Δευτέρα θα λειτουργήσει 9:00 π.μ. με 9:00 μ.μ. παρότι οι υπόλοιποι ξανααπεργούν.

Ειναι τα πολιτικα παιχνιδια αγαπητε Πανο.....
Ποιο ειναι το site Που λες?Smile
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
#67
Το site του Ο.Α.Σ.Α. www.oasa.gr

Τώρα έβγαλε επίσημα ανακοίνωση ο Ο.Α.Σ.Α. για την Δευτέρα. Για τις επόμενες μέρες θα αποφασίσουν άλλη μέρα ή έχουν ήδη αποφασίσει και απλά δεν το ανακοινώνουν;
#68
Αυτες ειναι μιζες που επεσαν :lol: χαχαχα
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
#69
(17-12-2010, 11:50 AM)panos81 Έγραψε: Αναρρωτιέμαι όμως... η Ε.ΘΕ.Λ. πώς και άρχισε να διαφοροποιεί την στάση της από τους υπόλοιπους; Σήμερα δεν μετέχει καθόλου στην στάση, ενώ την Δευτέρα θα λειτουργήσει 9:00 π.μ. με 9:00 μ.μ. παρότι οι υπόλοιποι ξανααπεργούν.

Με το φτωχο μου το μυαλο μηπως λεω μηπως παιχτηκε κατι με τους συνδικαλιστες κατω απο το τραπεζι? Angel.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
#70
Το εγραψα απο πανω! Το προεδρειο τηε ΕΘΕΛ ειναι στη ΠΑΣΚΕ η ΠΑΣΚΕ που προσκεινται οεο???
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Newsit.gr] Εβδομάδα ταλαιπωρίας και η επόμενη Cmaniac 60 75.865 25-12-2010, 06:12 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)