Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 2.57 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ΤΡΑΙΝΟΣΕ] Διακοπή Προαστιακού δρομολογίου Λιόσια – Νερατζιώτισσα λόγω έργων
#1
Την Πέμπτη 28.10.2010 και την Παρασκευη 29.10.2010 στη γραμμή του Προαστιακού Σιδηροδρόμου Λιόσια – Αεροδρόμιο, δεν θα πραγματοποιούνται δρομολόγια στο τμήμα Λιόσια – Νερατζιώτισσα, λόγω έργων που θα εκτελέσει ο ΕΔΙΣΥ.

Τα δρομολόγια του Προαστιακού θα εκτελούνται κανονικά μεταξύ Νερατζιώτισσας – Αεροδρομίου – Νερατζιώτισσας

ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ (ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ) :
- Οι επιβάτες μπορούν να εξυπηρετηθούν μέσω ΗΣΑΠ από τη ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ έως τη στάση ΑΤΤΙΚΗΣ και στη συνέχεια με τα ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ Α12, ή Β12 έως τη στάση του ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ «ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ», επί της Αττικής Οδού και αντιστρόφως.

- Εναλλακτικά (μικρότερη συχνότητα), με τη λεωφορειακή Γραμμή Χ42, «Α.ΛΙΟΣΙΑ-ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ (ΕXPRESS)», από τους σταθμούς Πλακεντίας, Κηφισίας και Άνω Λιοσίων (σε μικρή απόσταση).
Απάντηση
#2
Γνωρίζουμε τι αφορούν τα έργα; Έχουν να κάνουν με το Σ.Κ.Α. ή με κάτι άλλο;
Απάντηση
#3
Χωρις να εχω επισημη πληροφορηση, ή κατι με την ηλεκτροκινηση θα ειναι ή κατι με το ΣΚΑ..
Απάντηση
#4
Εμένα μου άρεσε η πρώτη εναλλακτική που προτείνει!!!!!!!!!!
114, 115, 149, 170, Ε22 (το Γ1 να 'ταν κι άλλο.........)
Απάντηση
#5
Έλεος...
Απάντηση
#6
(29-10-2010, 01:24 PM)panos81 Έγραψε: Έλεος...

Συμφωνω.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [ΤΡΑΙΝΟΣΕ] ΔΤ: Επέκταση δρομολογίου Αθήνα - Χαλκίδα - Αθήνα στον Πειραιά GeorgIrisbus 0 1.859 26-01-2012, 01:35 PM
Τελευταία Δημοσίευση: GeorgIrisbus
  Σημαντικές τροποποιήσεις στα δρομολόγια του Προαστιακού στο τμήμα Πειραιά – Α. Λιόσια Cmaniac 0 2.121 14-10-2009, 01:44 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)