Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATH.ENA Card/Ticket - Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (ΑΣΣΚ)
Νεότερα

https://www.newsbeast.gr/greece/arthro/3...h-ena-card

Προσέξτε, λένε "αναμένεται να ανοίξει" όχι "θα ανοίξει", πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να ανοίξει και αργότερα... Οι μπάρες κλείνουν σε 9 μέρες και αυτοί λένε ότι "μπορεί και να ανοίξουμε σε 10 μέρες, μπορεί και όχι"... Έστω ότι ανοίγουν την εφαρμογή αργότερα από το κλείσιμο των μπαρών, πώς θα μετακινούνται οι άνεργοι; Kάποιος θα πει "οι άνεργοι να κοιτάξουν να βρούνε καμμιά δουλειά και να αφήσουν τις τζάμπα βολτούλες με τα μμμ", το λέω γιατί το έχουμε ακούσει και αυτό και μάλιστα ουκ ολίγες φορές... Μήπως είναι πρόβα τζενεράλε για το σενάριο που ακούγεται ότι η επόμενη κυβέρνηση (ξέρουμε όλοι πολύ καλά ποια θα είναι) πρόκειται να καταργήσει τη δωρεάν μετακίνηση ανέργων με τα μμμ; Λέω εγώ τώρα... Ας μην πώ ότι έχω κάνει αίτηση ηλεκτρονικά για την κάρτα από αρχές Γενάρη και ακόμη δεν έχω παραλάβει τίποτα. Στα εκδοτήρια μου λένε δεν μπορούν να εκδώσουν καινούρια γιατί υπάρχει ήδη αίτηση σε εξέλιη και στα ΕΛΤΑ μου λένε απευθυνθείτε στον ΟΑΣΑ, κοινώς μπαλάκι από τη μια υπηρεσία στην άλλη..Συγνώμη παιδιά αλλά έχω εκνευριστεί αφάνταστα με όλο αυτό το μπάχαλο και τον ερασιτεχνισμό...
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Ηλεκτρονικό εισιτήριο - Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (ΑΣΣΚ) - από MycenaeanKing - 06-03-2018, 02:48 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)