Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATH.ENA Card/Ticket - Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (ΑΣΣΚ)
#90
(01-11-2017, 05:00 PM)Nolyc Έγραψε: Χρειαζόμαστε περίπου 250.000 κάρτες για τις μηνιαίες και μάλλον άλλες τόσες για όσους θέλουν προσωποποιημένη για να κατοχυρώσουν την έκπτωση. Τον ρυθμό των 10.000 καρτών τη μέρα τον πιάσαμε με ουρές τερράστιες, σελίδα και QR code, διαδικασία με φάκελο, και επιπλέον ΤΕΚ από τον ανάδοχο. Πως περίμεναν ότι σε 26 μέρες (από 5/10 ως 31/10) θα τελειώναμε;

Δε διαφωνώ με τα λεγόμενά σου. Άλλωστε γι΄αυτό έγραψα παραπάνω οτι ο κόσμος φέρει ένα μερίδιο ευθύνης.

(01-11-2017, 03:56 PM)amoran Έγραψε: Καμία κομματικοποίηση, αν εννοείς αυτό (πολιτικοποίηση δεν γίνεται να μην υπάρχει για ένα τέτοιο θέμα). Αυτοί τα έκαναν, αυτοί τα λούζονται, αδιάφορο σε ποιο κόμμα ανήκουν. Όσο για τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς έχεις απόλυτο δίκιο, κατά λάθος χρησιμοποιήθηκε η λέξη "Βλαμμένος" αντί του σωστού "Μαυραγάνης" και "Βλαμμένοι" αντί του ορθού "Σπίρτζης και Μαυραγάνης". Παρακαλούνται οι αναγνώστες να αντικαταστήσουν τις ως άνω λέξεις με τις σωστές. Βεβαίως το λάθος είναι δικό σας για την ανάγνωση, αν διαβάζατε χτες που δεν υπήρχε και το μήνυμα, όλα θα ήταν μια χαρά.

χαχα κι εγω βρίζω τους ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ άμα μου πέσει παραπάνω ζάχαρη στον καφέ, αλλά στο φόρουμ είμαι λόρδος! Tongue
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Ηλεκτρονικό εισιτήριο - Αυτόματο Σύστημα Συλλογής Κομίστρου (ΑΣΣΚ) - από N1Ellinikou - 01-11-2017, 06:00 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)