Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Συγκοινωνίες Αθηνών (ΣΑ) - Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών
#2
Αντε να ξεκινησουμε και ενα θεματακι να σχολιαζουμε το νεο... δεν εχω καταλαβει ακομα τι ακριβως θα ειναι.

Δεν θελω να φανω κακος αλλα οποιος εχει παρει το μαρκετινγκ των ΣΑ θελει φαπες. φερνω 2 παραδειγματα.

1) το ονομα της σελιδας: http://www.tfa.gov.gr/ . Δεν λεω, αποτυχατε να βρειτε ενα ελευθερο Domain με αυτο το ονομα, κριμα τα εχει αυτα η ζωη. Το τουφουα.γκοβ.τζουρου τι το θελετε; Υποθετω οτι ειναι κατι του στυλ transport for athens αυτο το πραμα, αλλα δεν εχει καμια σχεση με το πραγματικο ονομα της εταιριας. Το ονομα επρεπε απλα να γραφεται σε γκρικλις και να τελειωνει το θεμα.

2) [Εικόνα: 389efd6ff4.jpg] Αυτη η απλη καθημερινη φωτογραφια απο... δεν εχω ιδεα, σιγουρα παντως οχι Ελλαδα, και ειμαι απολυτα σιγουρος οτι ο κυριος δεν ειναι ουτε αυτος Ελληνας. Δεν λεω... Ολες οι Εταιριες ανα τον κοσμο ειναι περιφανες για τον στολο τους και διαφημιζουν αυτον καθαυτον, εκτος απο τις ΣΑ.

Ουφ εκραξα και χαρηκα. σχολια.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Συγκοινωνίες Αθηνών (ΣΑ) - Γενική συζήτηση - από aquasonic - 22-10-2014, 10:12 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών ΟΑΣΑ GeorgIrisbus 45 44.946 01-11-2023, 01:24 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Man Lion's city

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)