Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αμαξοστάσιο Τρόλεϊ Αττικής
#3
(28-06-2014, 05:17 PM)ecoj Έγραψε: Δεν είπε κανείς πως θα κλείσει τελείως! Απλά έχουν μειωθεί πολύ οι γραμμές που βγαίνουν από εκεί. 12, 24, 25 είναι οι μόνες που βγαίνουν από Αττική πλέον.
Αν έκλεινε θα πήγαιναν Ρουφ αλλά δεν νομίζω να υπάρχει θέμα για κλείσιμο άμεσα!


Ουφ...!!!! Ησύχασα. Αν και το Α/Σ Αττικής έχασε τη δόξα του (και τις γραμμές του) από το 2010 και μετά... Φύγανε οι φάλαινες, ο χώρος από την είσοδο στο σταθμό Αττικής μέχρι την πύλη στην Σοζωπόλεως είναι άδειος, με φυτά... ενώ θυμάμαι πριν χρόνια Van Hool εκεί..., σκάρτο εναέριο δίκτυο (απ' όσο φαίνεται) με παλιά ψαλίδια κτλ, ενώσεις (αυτά τα ορθογώνια πραγματάκια, δεν ξέρω πως λέγονται, όπως και αυτά τα γκρι που ενώνουν 20 cm δικτύου, αν και έχουν τα πιο παλιά)... Sad

Πάντως αυτή η γραμμή που σκέφτομαι νομίζω ότι θα δώσει ζωή στο Α/Σ και λόγο ύπαρξης στο εναέριο δίκτυο (τα περιστέρια βέβαια εκτιμούν τον ΗΛΠΑΠ που το τοποθέτησε Big Grin). Τόσα οχήματα σκουριάζουν εκει μέσα (περνάω κάποιες μέρες και τα βλέπω). Δεν μπορούν να διαθέσουν 2 οχήματα, αν και δεν νομίζω ότι θα υπάρξει πολύς κόσμος (μόνο αυτοί που έχουν κάρτα και βαριούνται να περπατήσουν όπως εγώ Tongue ).
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Προτάσεις Αναδιάταξης / Βελτιστοποίησης Γραμμών Τρόλεϊ - από nikos99 - 28-06-2014, 05:37 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Αμαξοστάσιο Τρόλεϊ Πειραιά (Νέου Φαλήρου) kostas260 9 14.677 07-12-2015, 03:11 AM
Τελευταία Δημοσίευση: Desiro
  Αμαξοστάσιο Τρόλεϊ Ρουφ (Αγ. Άννης) Giannis 2 6.437 19-10-2012, 01:25 PM
Τελευταία Δημοσίευση: abc

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)