Αξιολόγηση Θέματος:
  • 16 Ψήφοι - 2.56 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solaris Urbino III 18m
#41
Δικιο εχει ο solaris urbino παραπολλες φορες κανουνε σταση επειδη καποιος πατησε το κουδουνι κατα λαθος
Απάντηση
#42
Καλά τα Solaris τα λατρεύω!!! Τσιγκουνιά να μην έκαναν με τα καθίσματα και δε θα χα παράπονο ! Α και την τηλεματική να έφτιαχναν να λέει ονοματα στασεων και θα ταν super!
Απάντηση
#43
Πραγματι τα Solaris ειναι αξιοπρεπη λεωφορεια, τι εννοεις τσιγκουνια με τα καθισματα; οσο για την τηλεματικη ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο αλλα παει με ρυθμους πιο αργα και απο της χελωνας γιατι εδω ειναι Ελλαδαρα...
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#44
Come to Greece για να τη βρείς! Στα μαξιλάρια είναι σχεδόν ύφασμα μόνο και είναι λίγο άβολα.Την 1η φορά δεν είχα κάτσει και είχα ξετρελαθεί ήμουν μες στην τρελή χαρά μετά μου το επισήμανε ο cmaniac και έκατσα και όντως είχε δίκιο σ αυτο..
Για την τηλεματική ναι δεν περίμενα κάτι καλύτερο!
Απάντηση
#45
ενα κιτρινο φωτακι πανω απο το κοντερ στον οδηγο που εχει ενα θαυμαστικο τι σημαινει?
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#46
Ειναι ενα κιτρινο τριγωνο και σημαινει προειδοποιηση για πιθανο προβλημα.

Οταν αυτο το τριγωνο γινει κοκκινο, υπαρχει σοβαρη βλαβη.
Απάντηση
#47
το βλεπω αναμενο σε ολα τα 8,6 και αναρωτηθηκα τι να σημαινει
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#48
στα solaris εχουν αρχισει την διαλυση.Σημερα μπηκα στο 854 απο το αεροδρομιο ελειπε το μπλε κουτακι που ειναι στον οδηγο,ελειπε η μαυρη χειρολαβη που ειναι στο πλαι τις καμπινας του οδηγου και η οθονη για τις πορτες ειχε αποκτησει μια μικρη κλιση προς την μερια του παρμπριζ. Σε δυο τρια χρονια τα βλεπω να κανουν παρεα στους δεινασαυρους στο θριασιο.
Απάντηση
#49
(12-08-2011, 09:51 PM)chris747 Έγραψε: στα solaris εχουν αρχισει την διαλυση.Σημερα μπηκα στο 854 απο το αεροδρομιο ελειπε το μπλε κουτακι που ειναι στον οδηγο,ελειπε η μαυρη χειρολαβη που ειναι στο πλαι τις καμπινας του οδηγου και η οθονη για τις πορτες ειχε αποκτησει μια μικρη κλιση προς την μερια του παρμπριζ. Σε δυο τρια χρονια τα βλεπω να κανουν παρεα στους δεινασαυρους στο θριασιο.

Δεν νομίζω, αρκετά υπερβολικό.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#50
Προς το παρον τα μισα απ αυτα κανουνε διαλυμενα παρεα στα διαλυμενα VOLVO στο Α/Σ περιμενοντας καρτερικα να σαπισουν . Κριμα δυο χρονων αμαξια τοσα λεφτα πεταμενα ...... τουλαχιστον εχουν καπου να κοιμουντε τα σκυλια και οι αρουραιοι κατι ειναι κι αυτο
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Solaris Urbino III 8,6 mercedes elbo 17 23.478 09-07-2014, 10:53 PM
Τελευταία Δημοσίευση: ecoj

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)