Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Madata.gr] Liverpool: τραγωδία με 16χρονη που γλίστρησε και έπεσε σε ράγες τρένου
#1
Σοκ προκαλεί η είδηση ότι μια 16χρονη έχασε την ζωή της όταν έπεσε στο κενό μεταξύ συρμού και αποβάθρας σε σιδηροδρομικό σταθμό στην πόλη Liverpool.

Ήταν 11:30 το βράδυ όταν η Georgia Valley ενώ έτρεχε για να προλάβει το τρένο που ήταν εν κινήσει στο σιδηροδρομικό σταθμό James Street, γλίστρησε και έπεσε στο κενό που είναι ανάμεσα στο τρένο και στην αποβάθρα.

Το τραγικό περιστατικό έγινε μπροστά στα έκπληκτα μάτια 50 επιβατών που εκείνη την ώρα περίμεναν το επόμενο τρένο. Λέγεται πως το αγόρι αλλά και οι φίλοι της άτυχης κοπέλας είχαν προλάβει να επιβιβαστούν και η κοπέλα έτρεχε μήπως και το προλάβει…

Ο θάνατος της πανέμορφης ξανθιάς κοπέλας έχει προκαλέσει τον θρήνο φίλων και γνωστών της στο Facebook που την αποκαλούν ως «πανέμορφη», «πριγκίπισσα» και «υπέροχη κοπέλα».

«Ήταν από τους πιο όμορφους ανθρώπους που έχω γνωρίσει στην ζωή μου. Έκανε όλον τον κόσμο να χαμογελά συνεχώς και είμαι ευγνώμων που ήμουν στην ζωή της.» γράφει ένας φίλος της ενώ ένας άλλος σημειώνει

«Georgia πανέμορφε άγγελε είμαστε όλοι κοντά σου…»

Star.gr
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Madata.gr] Βλάβη αεροπλάνου παραλίγο να προκαλέσει τραγωδία Konstantinos MercedesBenz 0 1.470 18-05-2012, 09:25 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Konstantinos MercedesBenz

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)