Αξιολόγηση Θέματος:
  • 21 Ψήφοι - 3.24 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή
(07-05-2020, 12:20 AM)mercedes elbo Έγραψε: Χθες δούλευε και το #966 στο 306. Δεν γνωρίζω αν το μετέφεραν σήμερα. Προς το παρόν γκαζιέρες 2ης γενιάς έχουν εμφανιστεί 22 από την τηλεματική (όσα έχουν ήδη αναφερθεί και τα #960, #970) σε γραμμές Λιοσίων.

Η Ανθούσα μην ξεχνάμε έδωσε και τα 3 Citelis που είχε άρα μιλάμε για μεταφορά τουλάχιστον 25 οχημάτων. Τραγικό το γεγονός ότι με τόσα οχήματα επιπλέον σχεδόν ξέμειναν το απόγευμα, με Θερινό Ι κιόλας..

Ο Βοτανικός δεν νομίζω να έχει τόση άνεση σε midi. Bγάζει πολλά Νεοπλαν αφού δεν φτάνουν τα Solaris και έχει ως και το 142 μονιμα με 12μετρο. Στο ΑΜ ΠΕΙ ισως περισσευουν καποια Solaris. Eπιπλεον καλο θα ηταν να εστελναν 2-3 ακομα Iris στα Λιόσια και να παρουν όλα τα μιντι για να μην ξεμενουν και μενουν κενα τα 309/310.
Πότε μπήκε η 966; Χτες νομίζω ήταν η 932 και η 934 στο 306..

Επίσης, χτες το απόγευμα η 977 στα Τ.ΑΧΑ! 

Από αυτά που φάνηκαν τις πρώτες μέρες πάντως, μένουν εναλλάξ γύρω στα 20-25 μικρά μέσα, διάθεση Α/Σ. Θα μπορούσαν να στείλουν όλα τα πρώτης παραλαβής Neoplan στην Ανθούσα. Τόσο η Ανθούσα, όσο και τα Λιόσια έχουν αρκετές γραμμές που σηκώνονται με Midi, ενώ ο Βοτανικός μπορεί να επανδρώσει γραμμές Midi με 12μετρα!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή - από MrVanHool - 07-05-2020, 02:04 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 10 Επισκέπτης (ες)