Αξιολόγηση Θέματος:
  • 21 Ψήφοι - 3.24 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή
(27-06-2018, 11:20 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: Δεν μιλάω για κάποιον συγκεκριμένο, ούτε καν θυμάμαι ποιος έγραψε τι και δεν με νοιάζει άλλωστε. Δεν έχω να χωρίσω κάτι με κάποιον. Διάβασα απλά από 2-3 άτομα να χαίρονται που έκλεισε το Ελληνικό εμμέσως πλήν σαφώς, γιατί ''θα τακτοποιηθούν τα πράγματα'' και ''ας μην γκρινιάζουν που θα πιάνουν στην Ανθούσα στο χάραμα και θα σχολάνε Ελληνικό το μεσημέρι, άλλοι παίρνουν 500 ευρώ στην δουλειά τους και ξυπνάνε και δουλεύουν'' και διάφορα τέτοια χαζά. Επειδή υπάρχουν και χειρότερα τι σημαίνει? Πως δεν πρέπει να διαμαρτύρονται?! Για να μην μιλήσω για τους χαρακτηρισμούς σε γνωστό συνδικαλιστή και όσους συμφωνούν μαζί του, που θα μπορούσαν να είναι πιο ήπιοι. Η απόψη του καθενός είναι σεβαστή όταν εκφράζεται με τον ανάλογο τρόπο.

Και επειδή, κακώς, έγιναν πολιτικές αναφορές, ''κάποιοι δεν έκαναν τίποτα για να μείνει ανέπαφος ο χώρος του αμαξοστασίου του Ελληνικού ή ακόμα και να μεταφέρονταν σε άλλο σημείο της έκτασης αν εμπόδιζε'' και κάποιοι άλλοι υπέγραψαν την μεταφορά του συνόλου της Ελληνικό Α.Ε (μαζί και του ΑΜ ΕΛΛ) στο ΤΑΙΠΕΔ με σκοπό την αξιοποιήσή του, δηλαδή το ξεπούλησαν σε ιδιώτες. Οπότε, ας μείνουμε στις συγκοινωνιακές επιπτώσεις, ή έστω σε σχόλια που αφορούν την διοίκηση της Εταιρείας και ας μην παίξουμε κανένα κομματικό παιχνίδι εδώ.
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή - από MrVanHool - 27-06-2018, 11:38 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 7 Επισκέπτης (ες)