Αξιολόγηση Θέματος:
  • 21 Ψήφοι - 3.24 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή
(20-06-2018, 08:35 PM)MrVanHool Έγραψε: [quote pid='38117' dateline='1529516113']
 


Στα πολλά που έχουν γραφτεί παραπάνω, οι κινήσεις που έχει σχεδιάσει η ΟΣΥ έχουν γραφτεί και κάποιοι χαρακτηρισμοι σχετικά με εργαζόμενους, καλό θα ήταν να λείπουν.

Προσωπικα δεν σχολιασα εργαζόμενους, αλλα τη συμπεριφορα συνδικαλιστων που δεν συγκαταλεγονται στον ορισμο του 'εργαζομενου' με την υγιη του εννοια. Τους πραγματικα εργαζομενους οδηγους τους σεβομαι απεριοριστα, εξαλλου με αρκετους μαλιστα του πρωην ΑΣ ΕΛΛ ειμαι γνωστος. Αναφερθηκα επισης σε μια εικονα ελλειψης διευθυντικης ασκησης καθηκοντων εκ μερους της ΟΣΥ, η οποια διαφανηκε απο τις σπασμωδικες κ ερασιτεχνικες κινησεις απομακρυνσης και μετεγκαταστασης χηματων. Η πρωτη ομαδα (των συνδικαλιστων) λειτουργει επιζημια σε βαρος των συναδελφων τους, με μοναδικο μελημα το βολεμα ημετερων κ την μη προσηκουσα παροχη εργασιας. Θα θυμισω μονο τα περυσινα απεριγραπτα της Π.Ραλλη και τις ...μεσημεριανες βλαβες. Τέλος, θα ηθελα να μου καταρριψει καποιος τιςενδειξεις για επιλεκτικη τοποθετηση "ημετερων" στο κοντινο Α/Σ Μπραχαμιου. Το οτι πηγαν εκει τα "βυσματα" δεν το λεω εγω, το λενε οσοι φυγανε Βοτανικο. Ως εκ τουτου δεν βλεπω κατι μεμπτο στα δικα μου γραφομενα, ουτε ανακαλω κατι απο τα παραπανω.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή - από Citaro - 20-06-2018, 10:22 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 11 Επισκέπτης (ες)