Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΚΤΕΛ Ν. Λακωνίας
#11
Το Setra είναι ένα απο τα τουριστικά του ΚΤΕΛ, μαζί με ένα 4ρι και ένα γαλάζιο 3αρι. Wink

404 power v8, το scania κάνει πολύ καλό ταξίδι, έχει άνετα καθίσματα που έχουν τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο σε ένα υπεραστικό, ενώ απο τράβηγμα και ήχο ήταν μια χαρά, δεν νομίζω για 340, ίσως λίγα παραπάνω, αλλά όχι υπερβολές. Να σημειώσω πως έχει το ημιαυτόματο σασμάν.
Απάντηση
#12
ευχαριστω cmaniac για τις πληροφοριες σου,καλα ταξιδια να ειχει και ευχομαι να του βγει καλος ο δρακος!!!
treliaris driver.?.
Απάντηση
#13
Ετσι ακριβως vasilis90 αλλαξε θεση το scania με το sbav
Απάντηση
#14
"Στο μεταξύ είναι κι άλλο ένα το οποίο το ξέχασα γιατί δεν θέλω να το θυμάμαι μάλλον. Σε άγνωστο παρμπρίζ (88; Πρώην Sanos-ALFA ) Bova Futura III, πρώην ΚΤΕΛ Σερρών. Το Sanos έχει αντικατασταθεί εδώ και 2-3 χρόνια, αλλά υπάρχει ακόμα δίπλα απο ένα βενζινάδικο στη Νεάπολη."

κατα πασα πιθανοτητα Cmaniac , αναφερεσε στο 79 που ηταν SANOS ΑΛΦΑ 40αρι , το θεμα ειναι πιο BOVA δικο μας πηγε εκει , το οποιο δεν ειδα οταν ημουν κατω , ισως το πετυχω οταν ξαναπαω .......
Απάντηση
#15
Ωραία, τότε μάλλον το 88 είναι το έτερο SBAV, το 40άρι το οποίο δεν είχα το παρμπρίζ του. Αν βοηθάει, το Bova είχε/έχει έναν δικέφαλο αετό στο παράθυρο του οδηγού. Είμαι 80% σίγουρος οτι ήταν Σερρών, μιας και φέτος δεν το είδα.
Απάντηση
#16
[Εικόνα: thumb_DSC07466.jpg]
Απάντηση
#17
(10-11-2011, 09:03 PM)Paul Έγραψε: [Εικόνα: thumb_DSC07466.jpg]

Αν δεν εχει σβηστει νομιζω οτι υπηρχε και σε αλλη φωτο αλλα δεν φαινοταν το σχεδιο στο πλαι.Τωρα που φαινεται ολοκληρο δειχνει που καλο και αυτος ο συνδιασμος χρωματων τελεια επιλογη.Το μονο πραγμα που δεν μου αρεσει ειναι οι καθρεφτες πιστευω αν φορεσει τους γνησιους απο τα Irizar θα ειναι πολυ καλυτερο.
Απάντηση
#18
Πρέπει το Κτελ Λακωνίας να εχει ενα νέο απόκτημα στον στόλο μιλάω για ένα Vanhool Acron Τ915 πρέπει αν δεν κάνω λάθος να είναι το πρώτο Vanhool που να μπαίνει σε Κτελ Ο αριθμός μπαρπρίζ του είναι το #39. Καλοτάξιδο να είναι!!! Το ανακάλυψα σε μια αγγελία.. Δείτε το http://www.car.gr/classifieds/buses/photos/2050072/
SETRA POWER!!
Απάντηση
#19
Αιτωλοακαρνανια, Ηρακλειο, Τρικαλα, Φθιωτιδα ειχαν ή και εχουν VanHool στον στολο. Ολα ομως ειναι Τ8. Αυτο πρεπει να ειναι το πρωτο Τ9. Καλοταξιδο...
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση
#20
https://leoforeia.gr/photos2/displayimag...play_media

Πλέον χωρίς πινακίδες ξεκουράζεται στο parking.
SETRA POWER!!
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)