Αξιολόγηση Θέματος:
  • 6 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τα πρωτα χρονια ανανεωσης του στολου της ΣΕΠ-ΕΑΣ απο τα λεωφορεια των 80's στα 90's
#17
(11-01-2011, 06:12 PM)Konstantinos [Mercedes Benz]. Έγραψε: Νομιζω πως τωρα που οι ''βεργινες'' αποστρατευτηκαν απο την ΕΘΕΛ και σουλουπωθηκαν δειχνουν καλυτερες στο ματι και ειναι οπως οταν ειχαν ερθει την δεκαετια του 90' στην Αθηνα για δρομολογια απλες και λιτες και οχι καρναβαλια που τις ειχαν κανει, εχει αρκετες στον Ρεντη.

οι βεργινες που ειναι στο ρεντι δεν εχουν καμοια βελτιωση απο τι μερα που σταματισαν απο εθελ..απλα εχουν αφερεθει τα αυτοκολιτα..μεσα ειναι σε ψιλοτραγικη κατασταση λειπουν κουμπια απ το ταμπλο,με ολα τα πλαστκα κ μεταλικα ντουλαπια κ πανελ σε κακη κατασταση με χασματα,κενα κ ρογμες..εχω μπει μεσα.πρωσοπικη μου αποψη πως οι βεργινες ηταν οτι ποιο τραγικο απο πλευρας αμαξωματος κυκλοφορισε το 94..μηχανικα ηταν μια χαρα καθωσ οπως αναφερε κ ο πανος,μερσεντες...κατι εχω ακουσει οτι οι 3 βεργινες που ειναι ρεντι προοριζοντε για πατρα...κ για να μην ξευφευγω απο το ωραιο θεμα που ξεκινησε ο κων/νος, η πρωτη μου βολτα ηταν με Ν1 στο 312 κ 402 επι σεπ εποχη.ηταν πρωτοποριακο τοτε σε ολα,υπερσυνχρωνο για ελλαδα,αλλα εγω πιτσιρικας τοτε κ κολημενος ικαρακιας τα μισουσα γιατι ειχαν ερθει να αντικαταστισουν τα ικαρακια μου...Rolleyes
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Τα πρωτα χρονια ανανεωσης του στολου της ΣΕΠ-ΕΑΣ απο τα λεωφορεια των 80's στα 90's - από Kostas Steyr Hellas - 13-01-2011, 01:49 AM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)